Zákazníkovo využití

 1. Vysoká úroveň zabezpečení nákladních kol DHL

  Vysoká úroveň zabezpečení nákladních kol DHL

  Společnost Flevobike, výrobce lehokol/čtyřkolek, hledala řešení pro bezpečnou a ekologicky šetrnou přepravu zásilek od firmy DHL. S naší pomocí se rozhodli pro uzavření přepravního boxu pomocí elektromechanického západkového uzávěru.

  Přečtěte si více
 2. Bezpečnost a pohodlí díky dálkově ovládaného uzávěru

  Bezpečnost a pohodlí díky dálkově ovládaného uzávěru

  Společně s firmou ERO, největším německým výrobcem vinařských strojů, jsme hledali řešení pro bezpečné uzavření dvířek jejich nového stroje. S naším dálkově ovládaným uzávěr, jsou dvířka bezpečně uzavřeny i při dynamickém zatížení.

  Přečtěte si více
 3. Štíhlá výroba - úspora montážního času

  Štíhlá výroba - úspora montážního času

  Spolu s firmou Ultimaker, vývojářem a výrobcem 3D tiskáren, jsme hledali řešení, jak snížit počet spojovacích prvků a zkrátit dobu montáže. Podívejte se na výsledky naší spolupráce.

  Přečtěte si více
 4. 40% úspora nákladů nýtováním, nahrazení svařování

  40% úspora nákladů nýtováním, nahrazení svařování

  Svařovaný rám balicích strojů Henkovac vyžadoval řemeslné zpracování, byl náročný na práci a představoval řadu překážek ve výrobě. Henkovac hledal flexibilní upevňovací systém, který by mohl zkrátit dobu výroby.

  Přečtěte si více
 5. Spolehlivé připojení bez svařování

  Spolehlivé připojení bez svařování

  ZIPpole od firmy Safety Product je revoluční sloup veřejného osvětlení, navržený tak, aby snížil počet obětí na silnicích. Díky důmyslnému spojení konstrukce pomocí trhacích nýtů je v případě kolize dosaženo optimálního tlumení nárazů.

  Přečtěte si více
 6. Tvarové čepy Bobtail - spolehlivé a vibracím odolné spojení

  Tvarové čepy Bobtail - spolehlivé a vibracím odolné spojení

  Firma Kverneland vyvíjí a vyrábí zemědělské stroje. Při redesingu postřikonvacího stroje hledala firma spolehlivé upevnění postřikovacích ramen ke kostře postřikovače. S Bobtail tvarovými čepy nalezla tato firma spolehlivé a bezpečné řešení.

  Přečtěte si více
 7. Bezpečný uzávěr a navíc odolný vůči vandalismu

  Bezpečný uzávěr a navíc odolný vůči vandalismu

  Společně s firmou JCDecaux, mezinárodní společností v oblasti městského mobiliáře, jsme našli kompaktní, vandalismu odolnné řešení pro uzavření nabíjecích stanic pro elektrická kola a skůtry, pomocí elektromechanického uzávěru.

  Přečtěte si více
 8. Ušetřete s vysokovýkonnými nýtovacími maticemi

  Ušetřete s vysokovýkonnými nýtovacími maticemi

  Během vývoje ventilační jednotky Brink Climate Systems se naše vysokovýkonné nýtovací matice osvědčili jako řešení pro různé typy výzev. Podívejte se, jak tím náš zakazník dosáhl značných úspor v montážním procesu.

  Přečtěte si více
 9. Montáž na místě díky modulární struktuře

  Montáž na místě díky modulární struktuře

  Minimalizace montážního času na místě, velká mechanická pevnost, spolehlivost a odolnost vůči vibracím, byla hlavní výzvou pro výrobce zpracování biomasy.

  Přečtěte si více
 10. Kompletní řešení pro vaši zásuvku

  Kompletní řešení pro vaši zásuvku

  Pro hasiče znamená rychlý přístup k jejich vybavení - záchranu životů! Na videu můžete vidět, jaké řešení jsme našli společně s firmou Josef Lentner GmbH.

  Přečtěte si více
,