Designer news

 1. Otočné západkové uzávěry: pevný versus nastavitelný rozsah sevření

  Otočné západkové uzávěry: pevný versus nastavitelný rozsah sevření

  Otočný západkový uzávěr je dobrou volbou pro téměř jakýkoliv design produktu. Je to proto, že tento uzávěr lze nakonfigurovat pro použití v mnoha různých aplikacích. Jedinečnou možností konfigurace je volba mezi pevným nebo nastavitelným rozsahem sevření.

  Přečtěte si více
 2. Pomůžeme vám vybrat ten správný teleskopický výsuv pro vaše vozidlo

  Pomůžeme vám vybrat ten správný teleskopický výsuv pro vaše vozidlo

  S naším know-how a zkušenostmi v oblasti dopravního průmyslu jsme připraveni vám podpořit a poradit vám s použitím našich produktů, jako jsou teleskopické výsuvy. Říkáme tomu technická podpora! V praxi to znamená, že používáme různé nástroje, pomocí kterých můžeme dospět k nejlepšímu řešení:

  Přečtěte si více
 3. Řízení procesu: Bezchybná montáž vysokovýkonných nýtovacích matic se silou řízeným nářadím

  Řízení procesu: Bezchybná montáž vysokovýkonných nýtovacích matic se silou řízeným nářadím

  Během vývoje ventilační jednotky Brink Climate Systems se naše vysokovýkonné nýtovací matice osvědčili jako řešení pro různé typy výzev.

  Přečtěte si více
 4. Snížení nákladů na montáž s inovativními nýtovacími spoji

  Snížení nákladů na montáž s inovativními nýtovacími spoji

  Přechod ze svařovací na nýtovací technologii má mnoho výhod. Na jednom pracovišti tak může probíhat více montážních procesů najednou. Montáž dílů je velmi snadná a nevyžaduje žádné dodatečné zpracování. Ale především je možné ušetřit až 80% montážního času. Přesvědčte se sami a prohlédněte si zkušenosti s nýtováním od našeho zákazníka Förster-Technik GmbH.

  Přečtěte si více
 5. Kde všude použít teleskopické výsuvy? Zde najdete 3 příklady z praxe!

  Kde všude použít teleskopické výsuvy? Zde najdete 3 příklady z praxe!

  Když lidé myslí na teleskopické výsuvny, obvykle si vybaví zásuvky ve skříních, ale existuje mnoho příkladů, kdy se tyto výsuvv používají méně konvenčním způsobem. Chcete vědět, jak a kde využijí naši zákazníci výsuvy ke zlepšení designu svých produktů? Zde najdete 3 příklady.

  Přečtěte si více
 6. Zákazníkovo využití: Procesně bezpečné vytvoření závitů v lakovaných dílech

  Zákazníkovo využití: Procesně bezpečné vytvoření závitů v lakovaných dílech

  Firma KML, výrobce kabin pro lodní a kontejnerové jeřáby, hledala alternativu za navařovací matice. Nevýhodou navařovacích matic je jejich obtížné nastavení, rozstřik při svařování často poškozuje závit šroubu a zakrývání závitů před lakováním je časově velmi náročná práce.

  Přečtěte si více
 7. Jak jsou naši zákazníci spokojeni?

  Jak jsou naši zákazníci spokojeni?

  Průzkum spokojenosti zákazníků je dobrým nástrojem k identifikaci silných stránek a oblastí, kde je potřeba se zlepšit. Je to jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjistit, jaký mají zákazníci názor na naši společnost a služby. Navíc tak získáme lepší přehled o tom, co od nás naši zákazníci očekávají. Z tohoto důvodu jsme nedávno tento průzkum spokojenosti zákazníků provedli.

  Přečtěte si více
 8. Čtyři nejpoužívanější uzávěry pro zařízení HVAC

  Čtyři nejpoužívanější uzávěry pro zařízení HVAC

  Na trhu Klimatizace - Ventilace - Vytápění jsou při vývoji a výrobě HVAC zařízení kladeny vysoké nároky na dostupnost systémů. Servisní dvířka by se měly, kvůli údržbě, rychle a snadno otevírat. Na druhou stranu musí být systém schopen odolat vibracím a v některých případech musí být hermeticky uzavřen. Vybrali jsme čtyři uzávěry, které tyto požadavky splňují.

  Přečtěte si více
 9. Bezpečné vedení kabelů s bleskově rychlou montáží

  Bezpečné vedení kabelů s bleskově rychlou montáží

  Kabely, které procházejí skrz kryt výrobku, ​​se nesmí snadno porušit. Naše nylonové systémy odlehčení tahu díky odlehčovacím průchodkám zajišťují, že kabel je při upnutí veden bezpečně a úhledně skrz kryt.

  Přečtěte si více
 10. Které vlastnosti jsou důležité při výběru správného upínacího uzávěru?

  Které vlastnosti jsou důležité při výběru správného upínacího uzávěru?

  Upínací a spojovací uzávěry jsou velmi univerzální. Jsou dostupné v různých tvarech, velikostech a materiálech. Který upínací uzávěr je správnou volbou pro vaši aplikaci? Můžeme to určit na základě následujících vlastností:

  Přečtěte si více

Produkty 1-10 z 81

Stránka
Zobrazit na stránce