O nás

Firma Heyman má vedoucí postavení na trhu v oblasti přístupové a spojovací techniky. Pozici, kterou jsme si vydobyli na jedné straně dodávkou vysoce kvalitních komponentů od příslušných lídrů na trhu a na druhé straně díky našim odborným znalostem, naší vášni pro technologie a mnohaletým zkušenostem v nejrůznějších průmyslových odvětvích. Heyman je součástí mezinárodní skupiny Onkenhout Group s pobočkami v Nizozemsku, Belgii a Německu.

Spolupráce
Naše zkušenosti využíváme ke společnému vývoji nejlepšího řešení pro vaši individuální výzvu. Protože víme lépe, než kdokoli jiný, že chcete vždy pracovat efektivněji, flexibilněji a inteligentněji. To zahrnuje dlouhodobý přístup k řešení od návrhu a vývoje, přes montáž až po výrobu.
Rádi vás podpoříme při:

  • vývoji vašeho produktu - od nápadu až k produktu
  • optimalizaci vašich výrobních a montážních procesů
  • výběru správného nářadí

Kontinuita
Prostřednictvím úzkého a dlouhodobého partnerství s předními světovými výrobci zaručujeme kvalitu, kontinuitu a dostupnost. O naše zákazníky se staráme během celého procesu vytváření přidané hodnoty. Celý náš tým klade velký důraz na udržitelné vztahy se zákazníky a komplexní služby. 
 

Rodinný podnik 

Naši zaměstnanci jsou součástí rodinné firmy. Týmová práce, zábava a zodpovědnost jsou pro nás základní hodnoty. Vše, co děláme, děláme s vášní! Snažíme se o spokojené zákazníky. V našem nejnovějším průzkumu spokojenosti zákazníků jsme získali průměrné skóre 8,7. Tyto výsledky nás ještě více motivují k dalšímu zkvalitňování a rozšiřování našich služeb. Podrobné informace o průzkumu spokojenosti zákazníků naleznete ZDE>>

Vznik společnosti

Heyman je součástí Onkenhout Group s rozsáhlou rodinnou historií. Hein Onkenhout se narodil v roce 1897 do chudé amsterdamské rodiny s 5 dětmi. Hein Onkenhout musel jít svou vlastní cestou, ale byl to komunikativní a dobrodružný člověk. V roce 1930 se chopil své šance a koupil Houtschroevenfabriek v Amsterdamu. V roce 1952 udělal Hein další velký krok, když dostal v hospodě šanci získat exkluzivní prodejní práva pro trhací nýty „POP“. To byl také okamžik, kdy Hein Onkenhout a jeho synové Job a Bart založili společnost Onkenhout & Onkenhout. Společnost se posléze mezinárodně rozrostla o pobočky v Belgii, Německu a České republice. S třetí generací Onkenhout se může právem nazývat úspěšným rodinným podnikem.

               Keizersgracht 278, Amsterdam                     Zakladatel Hein Onkenhout                 
     (1952)                                                         (1879-1968)

Potřebujete technické poradenství?

Všichni naši odborníci mají technické vzdělání. Rádi vám pomohou, pokud máte nějaké dotazy nebo požadujete nezávaznou technickou radu.

Heyman Kontakt

Služby zákazníkům

+420 533 555 200

info@heyman.cz