O nás

Firma Heyman má již řadu let silnou pozici na trhu v oblasti mechanické upevňovací techniky a přístupového hardwaru. Pozici, kterou jsme si získali díky našemu zaměření na dodávky vysoce kvalitních komponentů a našeho profesionálního technického poradenství.


Spolupráce

Víme lépe než kdokoli jiný, že chcete pracovat efektivněji, flexibilněji a inteligentněji. To vyžaduje dlouhodobou spolupráci.
Společně vám můžeme pomoci s:

  • procesem návrhu - od nápadu až k produktu
  • optimalizaci vašich výrobních a montážních procesů
  • výběrem správného nářadí
  • podporou na pracovišti


Kontinuita
Můžeme zaručit kvalitu a plynulou dostupnost díky úzké spolupráci s vybranou skupinou dodavatelů, kteří patří k nejlepším na světě. Zákazníci si vybírají firmu Heyman, protože mohou stavět a spoléhat na kombinaci kvality produktů a zkušeného týmu specialistů. Specialisté s vášní pro technologie, kteří neustále pracují na udržitelných vztazích se zákazníky ve výrobním průmyslu. Spolupracujte s cílem optimalizovat konstrukční, montážní a výrobní procesy. Takto spojujeme váš svět a naše znalosti.

Core values

 

Rodinná firma
Aaši zaměstnanci jsou součástí rodiny. Všechno, co děláme, děláme s vášní! Týmová práce, zábava a odpovědnost jsou pro nás základní hodnoty. Společně usilujeme o spokojené zákazníky.

 

Vznik společnosti
Hein Onkenhout se narodil v roce 1897 do chudé amsterdamské rodiny s 5 dětmi. Hein musel jít svou vlastní cestou, ale byl to komunikativní a dobrodružný člověk. V roce 1930 se chopil své šance a koupil Houtschroevenfabriek v Amsterdamu. V roce 1952 udělal Hein další velký krok, když dostal v hospodě šanci získat exkluzivní prodejní práva pro trhací nýty „POP“. To byl také okamžik, kdy Hein a jeho synové Job a Bart založili společnost Onkenhout & Onkenhout. Společnost se posléze mezinárodně rozrostla o pobočky v Belgii, Německu a České republice. S třetí generací Onkenhout se může právem nazývat úspěšným rodinným podnikem.

Onkenhout geschiedenis
Keizersgracht 278 v Amsterdamu                                  Zakladatel Hein Onkenhout
                                                                                (1879-1968)
 

Potřebujete technické poradenství?

Všichni naši odborníci mají technické vzdělání. Rádi vám pomohou, pokud máte nějaké dotazy nebo požadujete nezávaznou technickou radu.

Heyman Kontakt

Služby zákazníkům

+420 533 555 200

info@heyman.cz