Bezpečnost a pohodlí díky dálkově ovládaného uzávěru

Společně s firmou ERO, největším německým výrobcem vinařských strojů, jsme hledali řešení pro bezpečné uzavření dvířek jejich nového stroje. S naším dálkově ovládaným uzávěr, jsou dvířka bezpečně uzavřeny i při dynamickém zatížení.

Firma ERO je největším německým výrobcem vinařských strojů. Při vývoji nových strojů na sklizeň hroznů si kladla firma ERO za úkol, co nejvíc usnadnit pěstitelům vína práci a podporovat jejich konkurenceschopnost. Vinohradnictví je intenzivní sezónní práce, která vyžaduje sklizeň velkého množství hroznů. Pro zvýšení produktivity firma ERO navrhla nový stroj Grapeliner pro sklizeň hroznů. Stroj je samojízdný a sklizeň hroznů je plně automatická.

Boční dveře stroje Grapeliner musí zůstat bezpečně uzavřeny a během jízdy nesmí být za žádných okolností otevřeny nebot chrání nejen vinaře a části stroje, ale mohl by poškodit i samotnou vinici. Při hledání vhodného uzávěru nás podpořili techničtí poradci z firmy Heyman. Ti nám navrhli ideální řešení díky dálkově ovládanému uzávěru, který nabízejí bezpečné uzavření i při dynamickém zatížení.
.
Podívejte se na video, jak dálkový uzávěr R4-50 spolehlivě uzavírá boční dvířka stroje Grapeliner:


.
Dálkově ovládaný uzávěr R4-50 je robustní uzávěr se snadnou obsluhou a velkou závěrnou silou. Uzávěr se ovládá dálkově pomocí táhla nebo bowdenového kabelu. Dvojitá rotační západka je velmi tolerantní, jako tomu je v případě těchto dlouhých bočních dveří. Tím se uzávěr stal ideálním řešením pro uzavření dveří sběrače hroznů Grapeliner.

Ředitel výzkumu a vývoje firmy ERO pan Hohl podotýká; "Grapeliner nemá vliv na počasí, ale na bezpečnost a pohodlí."

Související produkty

Potřebujete technické poradenství?

Všichni naši odborníci mají technické vzdělání. Rádi vám pomohou, pokud máte nějaké dotazy nebo požadujete nezávaznou technickou radu.

Heyman Kontakt

Služby zákazníkům

+420 533 555 200

info@heyman.cz