Dálkově ovládaný uzávěr ve sběrači hroznů od firmy ERO nabízí komfort a bezpečnost

Firma ERO je největším německým výrobcem vinařských strojů. Při vývoji nových strojů na sklizeň hroznů si kladla firma ERO za úkol, co nejvíc usnadnit pěstitelům vína práci a podporovat jejich konkurenceschopnost. Vinohradnictví je intenzivní sezónní práce, která vyžaduje sklizeň velkého množství hroznů. Pro zvýšení produktivity firma ERO navrhla nový stroj Grapeliner pro sklizeň hroznů. Stroj je samojízdný a sklizeň hroznů je plně automatická.

Boční dveře stroje Grapeliner musí zůstat bezpečně uzavřeny a během jízdy nesmí být za žádných okolností otevřeny nebot chrání nejen vinaře a části stroje, ale mohl by poškodit i samotnou vinici.  Při hledání vhodného uzávěru nás podpořili  techničtí poradci z firmy Heyman. Ti nám navrhli ideální řešení díky dálkově ovládanému uzávěru, který nabízejí bezpečné uzavření i při dynamickém zatížení.
.
Podívejte se na video, jak dálkový uzávěr R4-50 spolehlivě uzavírá boční dvířka stroje Grapeliner:
Dálkově ovládaný uzávěr R4-50 Dálkově ovládaný uzávěr R4-50 https://i.vimeocdn.com/video/826478419_100x75.jpg?r=pad PT1M42S 2019-05-09 https://www.heyman.cz/uzavery/dalkove-ovladane-uzavery/skryty-zaskakovaci-uzaver-ovladany-na-dalku-velky-r4-50.html Boční dveře sklízeče hroznů se nesmějí během jízdy otevírat. Je to nebezpečné nejen pro řidiče ale mohly by se poškodit i části stroje a samotná vinice. Dálkově ovládaný uzávěr R4-50 není zvenčí viditelný, přesto je robustní a snadno ovladatelný pomocí kabelů bowden. No Heyman Manufacturing Sro 2020 Heyman Manufacturing Sro dálkově ovládané uzávěry,uzávěry ovládané na dálku,zámky ovládané na dálku

.
Dálkově ovládaný uzávěr R4-50 je robustní uzávěr se snadnou obsluhou a velkou závěrnou silou. Uzávěr se ovládá dálkově pomocí táhla nebo bowdenového kabelu. Dvojitá rotační západka je velmi tolerantní, jako tomu je v případě těchto dlouhých bočních dveří. Tím se uzávěr stal ideálním řešením pro uzavření dveří sběrače hroznů Grapeliner.

Ředitel výzkumu a vývoje firmy ERO pan Hohl podotýká; "Grapeliner nemá vliv na počasí, ale na bezpečnost a pohodlí."

Související produkty