Řešení přístupu: Snadný přístup k přepravnímu boxu

Tam, kde se výrobci nákladních kol tradičně spoléhají na výklopné dvířka nebo poklop v přepravním boxu, našel Urban Arrow skvělé inovativní řešení pro svůj model CRAFT. Tento model byl speciálně navržen pro městského servisního technika, aby byla jeho práce jednodušší, zábavnější a zdravější. 

Prostorný přepravní box s posuvnými dveřmi nákladního elektrokola zajišťuje nejvyšší spokojenost uživatele. Ergonomie, bezpečnost a optimální využití prostoru byly důležitými kritérii návrhu. Díky důmyslnému designu s teleskopickými výsuvy bylo možné upustit od tradičního odklápěcího víka. Nový design nabízí mnoho výhod: 

  • Použití teleskopických výsuvů vytváří kompaktní a robustní konstrukci. 
  • Teleskopické výsuvy nahrazují komponenty, jako jsou panty, plynové pružiny a držáky pro přístup k přepravnímu boxu. To vede k redukci počtu použitých komponentů a efektivnější montáži.
  • Poklop blokuje přístup na straně, na které jsou namontovány panty, ale při použití teleskopických výsuvů v přepravním boxu, je přístup možný z obou stran nákladního kola. Výsledkem je optimální využití dostupného prostoru v přepravním boxu.
  • Délka 100% prodloužení nabízí maximální prostor pro vkládání a vyjímání objemných předmětů.
  • Na rozdíl od poklopu zůstává horní část přepravního boxu ve vodorovné poloze s teleskopickými lištami. Díky tomu je možné na přepravní box položit předměty jako Notebook  nebo pracovní nástroje.

Podívejte se na výhody teleskopických výsuvů ve videu>>

Zaujali jsme vás? Chcete se dozvědět více nebo s námi brainstormovat?

Naši odborní techničtí poradci vám jsou k dispozici! Můžeme vás podpořit v návrhu produktu, pohledu na design, funkčnost a vyrobitelnost. Pro dobrou radu tak kontaktujte naše odborníky. Zavolejte na telefonní číslo +420 533 555 200 nebo nám napište na info@heyman.cz

Kliknutím na tlačítka níže získáte další informace o možnostech aplikace a zobrazíte související produkty:

Potřebujete technické poradenství?

Všichni naši odborníci mají technické vzdělání. Rádi vám pomohou, pokud máte nějaké dotazy nebo požadujete nezávaznou technickou radu.

Heyman Kontakt

Služby zákazníkům

+420 533 555 200

info@heyman.cz