Podpořte svůj design

S více než 40-ti letou zkušeností v oboru připevňovací, uzavírací a spojovací techniky pracujeme s celou řadou předních světových dodavatelů. Naši techničtí poradci vám budou k dispozici, mají dlouhodobé zkušenosti a znalosti aplikačních a výrobních technik. Kromě osobní podpory technických specialistů, najdete na našich webových stránkách rozsáhlé vyhledávací filtry, pomocí kterých můžete snadno a rychle dostat ke konkrétním informacím o produktu, praktickým příkladům použití, videím a CAD souborům. Máte-li jakékoli dotazy, je vám k dispozici náš prodejní tým, ten vám poskytne informace o cenách a dodacích lhůtách.

Efektivní a cenově dostupná výroba začíná designem
WVěděli jste, že největší část (> 80%) vašich výrobních nákladů jsou již stanoveny ve fázi návrhu. Je proto velmi důležité včas zapojit znalostní partnery. Ve firmě Heyman tomu říkáme „včasné zapojení dodávek“. Čím dříve jsme do tohoto procesu zapojeni, tím větší hodnotu pro vás můžeme přidat.  
Podpořte svůj design
Jakmile bude dokončen design produktu a bude nutné provést změny později, následkem budou značné dodatečné náklady.


Základní cyklus návrhu - od nápadu po produkt

Naši prodejní inženýři vám rádi pomohou při vývoji produktů od prvního nápadu až po zahájení výroby. Společně s vámi vypracují program požadavků s důkladnou analýzou vašeho návrhu. Upevnění se zaměřuje na spojovací zařízení, výrobní proces a výběr nástrojů. Na druhou stranu, Access věnuje větší pozornost prvkům, jako je design, pohodlí a ergonomie. Ve fázi návrhu se objevuje mnoho aspektů, které je třeba pečlivě sladit s efektivním a dostupným výrobním procesem. To platí nejen pro design a funkčnost, ale také pro způsob, jakým bude vyrobeno. Témata jako modulární výroba, krátké dodací lhůty a schopnost rychle reagovat na potřeby trhu (Time To Market) jsou důležitými body, kterým je potřeba věnovat pozornost.

 

Naši techničtí poradci vás mohou podpořit v každé fázi základního konstrukčního cyklu. Od analýzy po koncept - od podrobností po testování a od vyhodnocení po zahájení výroby. Naši techničtí specialisté vám poskytnou podrobné informace o harmonogramu požadavků, návrhu, technických specifikacích, sérii 0 (prototypy) a konečné výrob.

Využili naše zkušenosti:

Potřebujete technické poradenství?

Všichni naši odborníci mají technické vzdělání. Rádi vám pomohou, pokud máte nějaké dotazy nebo požadujete nezávaznou technickou radu.

Heyman Kontakt

Služby zákazníkům

+420 533 555 200

info@heyman.cz