Podpora při vývoji vašeho produktu

Heyman působí ve zpracovatelském průmyslu již mnoho desetiletí. Pracujeme s vysoce kvalitními produkty od předních světových výrobců. Naši techničtí poradci, jsou pravidelně technicky školení a mají tak dlouhodobé zkušenosti a znalosti aplikačních a výrobních technik. Kromě osobní podpory od našich technických specialistů, najdete na našich webových stránkách rozsáhlé vyhledávací filtry, pomocí kterých můžete snadno a rychle vyhledat podrobné informace o produktu, praktické příklady použití, videa a CAD soubory. Máte-li jakékoli dotazy, je vám k dispozici náš tým prodejního oddělení, ten vám poskytne informace o cenách a dodacích lhůtách.

Efektivní a cenově dostupná výroba začíná ve fázi návrhu
Věděli jste, že největší část (> 80%) vašich výrobních nákladů jsou již stanoveny ve fázi návrhu? Můžeme vám poskytnout optimální podporu, pokud nás zapojíte do vašeho vývojového procesu v rané fázi, podle principu „Včasné zapojení dodavatelů“. Čím dříve se do tohoto procesu zapojíme, tím větší bude vaše přidaná hodnota. Jakmile je určen design výrobku a je třeba provést následné změny, obvykle to vede ke značným dodatečným nákladům.
Jakmile bude dokončen design produktu a bude nutné provést změny později, následkem budou značné dodatečné náklady.


Základní cyklus návrhu - od nápadu k produktu

Naši techničtí poradci vám rádi pomohou při vývoji produktů od prvního nápadu až po zahájení výroby. Společně s vámi vypracují program požadavků s důkladnou analýzou vašeho návrhu. V produktové oblasti - Spojovací technika se zaměřujeme na spojovací materiál, výrobní proces a správný výběr nářadí. V produktové oblasti -Přístupová technika je naproti tomu kladen větší důraz na prvky designu, pohodlí a ergonomii.

Ve fázi analýzy a konceptu existuje mnoho aspektů, které je třeba implementovat do efektivního a cenově dostupného výrobního procesu. To platí nejen pro design a funkčnost, ale také pro způsob, jakým bude váš produkt vyroben. Témata jako modulární výroba, krátké dodací lhůty a schopnost rychle reagovat na potřeby trhu (Time To Market) jsou důležitými body, kterým je třeba věnovat pozornost.

 

Naši techničtí poradci vás mohou podpořit v každé fázi návrhu a vývoje. Od analýzy po návrh konceptu - od podrobného vzorkování po zahájení výroby. Poskytnou vám krok za krokem stálý vstup pro program požadavků, návrhu, technických specifikacích, sérii 0 (prototypy) a konečné výrob.

Využili naše zkušenosti:

Tyto firmy již využili našich odborných znalostí a zkušeností. Podívejte se na videa níže:

 

Potřebujete technické poradenství?

Všichni naši odborníci mají technické vzdělání. Rádi vám pomohou, pokud máte nějaké dotazy nebo požadujete nezávaznou technickou radu.

Heyman Kontakt

Služby zákazníkům

+420 533 555 200

info@heyman.cz