Elektromechanické uzávěry v praxi

Elektromechanické uzávěry mají všestranné využití. Aktuálním problémem je snížení emisí CO2 a přechod na ekologicky šetrnou dopravu v centrech měst. Elektrická přeprava, například s jízdním kolem, elektrickým mopedem nebo autem, zde hraje důležitou roli. Pro další inspiraci se podívejte na videa níže.

Vysoce bezpečné uzamykání boxu DHL se zásilkami
Přeprava zásilek v centrech měst neustále stoupá, a proto společnost DHL hledala ekologicky šetrný dopravní prostředek. Oslovila firmu Flevobik, která pro ni vyvinula lehokolo/čtyřkolku se zásilkovým boxem - Armadillo. Vzhledem k tomu, že se hodnota balíků zvyšuje, bylo důležité pro uzavření zásilkového boxu naleznout praktický a bezpečný uzavírací systém. To se podařilo díky elektromechanickému uzávěru.

elektromechanické uzavírací systémy elektromechanické uzavírací systémy https://i.vimeocdn.com/video/831194136_100x75?r=pad PT1M53S 2018-02-28 https://www.heyman.cz/uzavery/elektromechanicke-uzavery/elektronicke-zapadkove-uzavery/zapadkovy-uzaver-kompaktni-elektronicky-southco-em-05.html - mechanické uzavírání, elektronické otevírání - mikroprocesorem řízený motor s převodovkou otevře i těžké - dveře ( pro informace o síle klikněte zde ) - vestavěný mikrospínač ukazuje stav (otevřený/uzavřený) - nízká spotřeba energie (8-26VDC) - různé možnosti montáže pro ideální vestavění - skryté mechanické nouzové otevření díky bowdenu - snadný převod z mechanického na elektromechanický uzávěr No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro EM-05,uzávěr s dálkovým ovládáním,zámek s dálkovým ovládáním,elektrický zámek,elektromechanický uzávěr,Southco EM-05,uzávěry Southco,elektrický uzávěr

Dobíjecí stanice pro elektronická auta
Nová generace elektromechanických uzávěrů se stále více používá u různých aplikací. Například také u dobíjecích stanic pro elektronická kola a auta. Uzávěr je snadno ovladatelný, odolný vůči vandalismu a spojovatelný s různými elektronickými klíčovými systémy.

Zaskakovací uzávěr, elektronické odemykání pro venkovní použití (R4-EM) Zaskakovací uzávěr, elektronické odemykání pro venkovní použití (R4-EM) https://i.vimeocdn.com/video/503764686_100x75?r=pad PT1M28S 2014-10-10 Velká svěrná síla; otevírá i při velkém zatížení. Elektronické ovládání je odolné proti vniku vody a prachu. Odolává vandalismu díky dálkovému ovládání. Vestavěný mikrospínač pro odezvu o stavu (otevřený / uzavřený stav). V případě výpadku elektrického proudu, lze jednoduše mechanicky odemknout. Může být napojen na různé elektronické klíčové systémy. No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro R4-EM,Zaskakovací elektrický uzávě,Zaskakovací uzávěr
 

Chcete vědět ještě víc?
Klikněte níže pro kompletní přehled elektromechanických uzávěrů nebo domluvení schůzky s našim technickým poradcem.