Bezpečný uzávěr a navíc odolný vůči vandalismu

Společně s firmou JCDecaux, mezinárodní společností v oblasti městského mobiliáře, jsme našli kompaktní, vandalismu odolnné řešení pro uzavření nabíjecích stanic pro elektrická kola a skůtry, pomocí elektromechanického uzávěru.

Elektromechanické uzávěry mají všestranné využití. Aktuálním problémem je snížení emisí CO2 a přechod na ekologicky šetrnou dopravu v centrech měst. Elektrická přeprava, například s jízdním kolem, elektrickým mopedem nebo autem, zde hraje důležitou roli. Pro další inspiraci se podívejte na videa níže.

Vysoce bezpečné uzamykání boxu DHL se zásilkami
Přeprava zásilek v centrech měst neustále stoupá, a proto společnost DHL hledala ekologicky šetrný dopravní prostředek. Oslovila firmu Flevobik, která pro ni vyvinula lehokolo/čtyřkolku se zásilkovým boxem - Armadillo. Vzhledem k tomu, že se hodnota balíků zvyšuje, bylo důležité pro uzavření zásilkového boxu naleznout praktický a bezpečný uzavírací systém. To se podařilo díky elektromechanickému uzávěru.

Dobíjecí stanice pro elektronická auta
Nová generace elektromechanických uzávěrů se stále více používá u různých aplikací. Například také u dobíjecích stanic pro elektronická kola a auta. Uzávěr je snadno ovladatelný, odolný vůči vandalismu a spojovatelný s různými elektronickými klíčovými systémy.

Chcete vědět ještě víc?
Klikněte níže pro kompletní přehled elektromechanických uzávěrů nebo domluvení schůzky s našim technickým poradcem.