Revoluční čepy se závěrným kroužkem v zařízení na výrobu biomasy

Zařízení na výrobu biomasy má vysoké nároky na mechanickou pevnost a spolehlivost. Spoje musí být odolné vůči vibracím i při vysokém dynamickém zatížení. Rychlá montáž ve venkovních podmínkách byla jednou z předností čepů se závěrným kroužkem, který splňuje všechny uvedené požadavky a navíc nabízí další množství výhod jako:

  •     10-ti denní úsporu času (4 muži)
  •     Modulární konstrukci
  •     Extrémně odolné spojení odolné vůči vibracím při dynamickém zatížení
  •     Jednoduchá vizuální kontrola správné instalace
  •     Bezúdržbové spoje (schváleno DIBT)


Stavitel jachet firma Acico Yachts z Enkhuizen v Nizozemí byla pověřena švýcarským dodavatelem energií navrhnout a postavit závod na zpracování biomasy.

Zhlédněte video s Christianem Bolingerem, ředitelem společnosti Acico Yachts a přesvědčte se!

Čepy se závěrnými kroužky-2 Čepy se závěrnými kroužky-2 https://i.vimeocdn.com/video/670490736_100x75?r=pad PT2M18S 2017-12-04 https://www.heyman.cz/trhaci-nyty-a-tvarove-cepy/tvarove-cepy-se-zavernymi-krouzky/cepy-se-zavernym-krouzkem-velke-prumery-ocel-bobtail.html Na mechanické síly a odolnosti spojů u bioplynových zařízení jsou kladeny extrémní nároky: I při vysokých dynamických zátěžích musí být odolné proti vibracím a na místě rychle smontovatelné. Výrobce jachet Acico Yachts z Enkuizenu obdržel od jednoho švýcarského dodavatele energie zakázku, aby ho podpořil při inženýrských projektech a stavbě bioplynových zařízení. No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro čep se závěrným kroužkem,tvarový čep


Pro podrobnější informace o produktu klikněte na obrázek níže, a stáhněte si CAD soubory, nebo si zažádejte o vzorky.