Procházka výrobou a inovační setkání

Předávání znalostí
Rádi se s vámi podělíme o naše znalosti. Jak můžeme využít naše znalosti, abychom vám pomohli? Ve vaší kanceláři nebo na vašem výrobním pracovišti lze uspořádat inovační setkání, workshopy a předvedení nářadí. Poté budou vysvětlena konkrétní témata, která jsou pro vás relevantní. S naší inovační procházkou vaší výrobou jsme již zaznamenali velmi dobré zkušenosti.

Procházka výrobou

Ve spolupráci s našimi zkušeným technickými poradci, vám nabízíme prohlídku vašeho výrobního procesu. Zkušenost ukazuje, že během prohlídky vaše firma může získat od nás nové poznatky k další optimalizaci výrobního procesu. Zvláštní pozornost je věnována procesu montáže, výběru spojovacího materiálu a fungování nářadí. Svou roli však může sehrát i možné
vylepšení pracovních podmínek zaměstnanců ve výrobě. Například přechodem ze svařování na proces nýtování. Ten nabízí mnoho zdravotních výhod (žádné výpary ze svařování, rozstřiky a broušení) pro vaše zaměstnance ve výrobě.

Factory Walk

Inovační setkání
Zkušenosti ukazují, že inženýři jsou zvědaví a často se chtějí nejprve ponořit do této záležitosti sami. Cílem našich inovačních setkání a seminářů je informovat vás o důležitých vývojích a novinkách, které na trhu a u našich dodavatelů sledujeme. Vždy s vámi koordinujeme inovační setkání.

Innovation meeting


Potřebujete technické poradenství?

Všichni naši odborníci mají technické vzdělání. Rádi vám pomohou, pokud máte nějaké dotazy nebo požadujete nezávaznou technickou radu.

Heyman Kontakt

Služby zákazníkům

+420 533 555 200

info@heyman.cz