Procházka výrobou a inovační setkání

Předávání znalostí a výměna zkušeností
Rádi se s vámi podělíme o naše znalosti. Prostřednictvím našich inovačních setkání, workshopů a předvádění nářadí ve vašem výrobním prostředí se konkrétně zabýváme tématy, která jsou pro vás relevantní. S naší „Procházkou výrobou“ dosahujeme inspirativní výměny zkušeností.

Procházka výrobou
Ve spolupráci s našimi zkušeným technickými poradci, vám nabízíme prohlídku vašeho výrobního prostředí. Zkušenost ukazuje, že společná prohlídka vašeho závodu často přináší nové poznatky, které nám pomohou detailně porozumět vaší aplikaci a dále optimalizovat výrobní proces. Zvláštní pozornost je věnována procesu montáže, výběru spojovacího materiálu a fungování nářadí. Svou roli však může sehrát i možné vylepšení pracovních podmínek zaměstnanců ve výrobě. Například přechodem ze svařování na proces nýtování. Nýtovací proces nabízí mnoho zdravotních výhod (žádné výpary ze svařování, rozstřiky a broušení) pro vaše zaměstnance ve výrobě.

Inovační setkání
Zkušenosti ukazují, že konstruktéři jsou zvědaví a často se chtějí nejprve ponořit do této záležitosti sami. Cílem našich inovačních setkání a seminářů je informovat vás o důležitých vývojích a novinkách, které na trhu a u našich dodavatelů sledujeme. Inovační setkání vždy přizpůsobíme vašim potřebám. 

Máte zájem o procházku výrobou nebo inovační setkání?
Zavolejte nám na telefonní číslo 533 555 200 nebo napište na email: info@heyman.cz.

Potřebujete technické poradenství?

Všichni naši odborníci mají technické vzdělání. Rádi vám pomohou, pokud máte nějaké dotazy nebo požadujete nezávaznou technickou radu.

Heyman Kontakt

Služby zákazníkům

+420 533 555 200

info@heyman.cz