Vysokovýkonné nýtovací matice z monelu v zametacím stroji

Nýtovací matice pro náročné aplikace
Spojení pomocí vysokovýkonných nýtovacích matic z monelu mají dlouhou životnost a je odolné vůči korozi. Následující video ukazuje důvod, proč náš zákazník Aebi Schmidt použil vysokovýkonné nýtovací matice z monelu do svých poroduktů-zametacích strojů.

Vysokovýkonné nýtovací matice z monelu od firmy Heyman Vysokovýkonné nýtovací matice z monelu od firmy Heyman https://i.vimeocdn.com/video/634934680_100x75.jpg?r=pad PT2M16S 2017-05-11 https://www.heyman.cz/vysokovykonne-nytovaci-matice-kulate-monel-nerezova-ocel.html - s nýtovacími maticemi Monel® nedochází k takzvanému "zažrání" nerezové oceli do nerezové oceli neboli "sváření za studena" - nýtovací matice se neprotáčí - nýtovací matice jsou odolné vůči korozi, např. vůči mořské vodě a většině oranických kyselin - vysoká teplotní odolnost - velký rozsah svěrné síly No Heyman Manufacturing Sro 2020 Heyman Manufacturing Sro nýtovací matice,nýtování matic,pevnostní matice,koroziodolnné spojovací prvky,vysokovýkonné matice,matice z monelu,Monel,Heyman,koroziodolnné spojení

Vysokovýkonné nýtovací matice:

Výhody vysokovýkonných nýtovacích matic z monelu:

  • odolnost vůči vibracím a vysokému dynamickému zatížení
  • s nýtovacími maticemi z monelu nedochází k takzvanému "zažrání" nerezové oceli do nerezové oceli neboli "sváření za studena"
  • slitina Monel je odolná vůči korozi, např. vůči mořské vodě a většině oranických kyselin
  • velká odolnost proti protáčení a vytahovací síle
  • vysoká tepelná odolnost a velký rozsah svěrné síly