Ušetřete na výrobních nákladech

Filozofie špičky ledovce
Náklady na nákup komponentů a odpisy nářadí jsou jen malou částí konečných nákladů. Největší část nákladů na produkt se vztahuje k nepřímým (skrytým) nákladům neboli k části nákladů, které jsou zobrazeny pod vodou. Mezi skryté náklady patří montážní a výrobní náklady, logistika, výpadky výroby, odstávky a kontroly kvality. K dosažení úspěšného návrhu je důležité věnovat pozornost všem těmto bodům.

Filozofie špičky ledovce
Většina nákladů na výrobek je určena neviditelnými (nepřímými) náklady.


Naše odborné znalosti, vaše úspory

Firma Heyman používá interně vyvinutý analytický model založený na metodice Design For Assembly. Tímto způsobem pro vás zmapujeme vliv úspor ve vztahu k počáteční investici a nákupu komponentů. Tímto způsobem můžete porovnat různé možnosti a učinit úspory měřitelné a transparentní. Vždy si tedy můžete být jisti, že vám pomůžeme vybrat správné řešení, které bude nejlépe vyhovovat vašemu designu produktu. 

Vaše otázky jsou pro nás výzvou

Díky našemu modelu DFA učiníme vaše úspory měřitelnými a bystrými

Vaše otázky jsou pro nás výzvou
Chtěli byste také vědět, zda můžete ušetřit?
Firma Heyman pracuje na principu „FIRST TIME RIGHT“, s nímž vás podporujeme různými způsoby od návrhu po výrobu konečného produktu. Například vám nabízíme pomoc s testováním prototypů a případně se zahájením výroby. Naše zkušenosti ukazují, že je to důležité. Faktory úspěchu jsou, zejména při změně výrobní technologie. Například vyžaduje-li to přechod ze svařovacího procesu na nýtovací proces. Dobrá příprava, obvykle zahrnuje multidisciplinární týmy.


Využili naše zkušenosti

Tyto společnosti využili naše odborné technické znalosti, aby výrazně snížily své výrobní náklady.
Podívejte se na video:

Potřebujete technické poradenství?

Všichni naši odborníci mají technické vzdělání. Rádi vám pomohou, pokud máte nějaké dotazy nebo požadujete nezávaznou technickou radu.

Heyman Kontakt

Služby zákazníkům

+420 533 555 200

info@heyman.cz