Video: Tvarové čepy versus šroubové spoje v postřikovacím stroji

Firma Kverneland vyvíjí a vyrábí zemědělské stroje. Při redesingu postřikonvacího stroje hledala firma spolehlivé upevnění postřikovacích ramen ke kostře postřikovače. Dříve používané spoje pomocí šroubů a matic nesplňovali přísné bezpečnostní požadavky. Uvolňovali se a někdy se i dokonce zcela rozpadly. Navíc v praxi bylo pomocí šroubů a matic obtížné dosáhnout spolehlivé a správné předpětí. 

S Bobtail tvarovými čepy se závěrným kroužkem nalezla firma Kverneland Group dobré a spolehlivé řešení. Při upevnění tvarových čepů se závěrným kroužkem Bobtail se vytváří konstantní a vysoké předpětí, které nepotřebuje kontrolu. Ve srovnání s šroubovými spoji, nabízí Bobtail 5 až 10 krát vyšší trvalou pevnost. Dále nejsou nutné podložky, protože povrch materiálu nebude upevňovacím prvkem poškozen. Tvarové čepy Bobtail také nabízí výhody z hlediska montáže, protože kompaktní nýtovací nářadí potřebuje přístup pouze z jedné strany. Navíc se tvarový čep se závěrným kroužkem Bobtail instaluje rychle a tiše.

Ve videu níže se firma Kverneland s Vámi podělí o zkušenosti s tvarovými čepy Bobtail>>

Tvarové čepy se závěrným kroužkem Bobtail Tvarové čepy se závěrným kroužkem Bobtail https://i.vimeocdn.com/video/682308761_100x75?r=pad PT2M0S 2018-02-09 https://www.heyman.cz/trhaci-nyty-a-tvarove-cepy/tvarove-cepy-se-zavernymi-krouzky/cepy-se-zavernym-krouzkem-velke-prumery-ocel-bobtail.html - časová úspora při výrobě - umožňují modulární konstrukci - spoje jsou při dynamickém zatížení velmi odolné proti vibracím - jednoduchá vizuální kontrola správné instalace - spoje nepotřebují údržbu (certifikován DIBt) No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro Bobtail,dvojdílné nýtování,tvarové čepy,čepy se závěrným kroužkem

 Klikněte na následující produkt a získáte ještě více informací nebo CAD soubory: