Efektivní a flexibilní nýtovací procesy nahrazují svařovací procesy ve špičkovém strojírenství

Jednou z hlavních výhod přechodu ze svařovacího procesu na nýtovací proces ​​je výrazné zkrácení výrobního času. Díky nekomplikované a bezchybné montáži, se výrazně zkrátí časy pro seřizování, odpadá nákladné přepracování a výrazně se zvýší úroveň kvality. Náš zákazník firma ZAHORANSKY vám představí výhody nýtovacího systému v praxi, podívejte se na video.

Na strojích a systémech ZAHORANSKY je vyráběno velké množství produktů od renomovaných výrobců z oblasti ústní péče, zubních kartáčků, zdravotnické techniky a dalšího spotřebního zboží. S technickou podporou firmy Heyman jsme nahradili svařovaní za vysoce produktivní nýtovací technologii.

Rychlá a spolehlivá montáž komponentů
Efektivní procesy a bezchybná práce má u firmy ZAHORANSKY absolutní prioritu, protože také umožňuje udržovat trvale vysokou úroveň kvality. Mnoho svařovacích procesů bylo nahrazeno vysoce produktivní nýtovací technologií. Rychlé, jasné umístění a vyrovnání plechových sestav pomocí silných konstrukčních nýtů pomohlo extrémně snížit náklady na nastavení. Současně jsme vyměnili mnoho navařovacích matic na stojanech strojů a dílech krytu za vysokovýkonné nýtovací matice Heyman. Tyto matice rychle usazujeme procesně spolehlivým aku nářadím TorqueFox do plechu a profilů, a zajišťujeme tak bezchybnou montáž.

Jste zvědaví na výsledek? Pak se podívejte na následující video >>

Výhody nýtovací techniky Heyman
Přechod ze svařování na nýtovací technologii také doporučuje firma ZAHORANSKY při realizaci vysoce produktivního výrobního procesu just-in-time:
  • Výrobní časy jsou zkráceny až o 30 %
  • Snížení počtu doposud použivaných komponentů až o cca. 25 %
  • Stálá, vysoká kvalita díky bezchybné montáži

Poradenství na míru
Chtěli byste také vyrábět produktivněji a efektivněji? Naši techničtí poradci vám rádi pomohou při výběru vhodného nýtovacího systému určeného konkrétně pro vaši aplikaci a jsou vám k dispozici s kompetentním technickým poradenstvím. Zavolejte nám na telefonní číslo +420 533 555 200 nebo nám napište na info@heyman.cz

Pro více informací o produktu nebo stažení bezplatných CAD souborů stačí KLIKNOUT na následující obrázky:

 

Potřebujete technické poradenství?

Všichni naši odborníci mají technické vzdělání. Rádi vám pomohou, pokud máte nějaké dotazy nebo požadujete nezávaznou technickou radu.

Heyman Kontakt

Služby zákazníkům

+420 533 555 200

info@heyman.cz