Snížení nákladů na montáž s inovativními nýtovacími spoji

Přechod ze svařovací na nýtovací technologii má mnoho výhod. Na jednom pracovišti tak může probíhat více montážních procesů najednou. Montáž dílů je velmi snadná a nevyžaduje žádné dodatečné zpracování. Ale především je možné ušetřit až 80% montážního času. Přesvědčte se sami a prohlédněte si zkušenosti s nýtováním od našeho zákazníka Förster-Technik GmbH.

Firma Förster-Technik GmbH je světovým průkopníkem v automatizaci krmení telat. Firma je v čele vývoje a utváření důležitých světových trendů v oblasti ustájení telat. Jimi vyráběná zařízení se obvykle používají ve stájích a musí být stabilní. Doposud se svařovali konstrukci automatů z nerezových plechů. Firma hledala řešení/alternativu pro časově náročné předběžné a následné práce navíc při svařovacím procesu. Procesy, jako je broušení a moření, ale i seřizování v důsledku tepelné deformace, jsou časově velmi náročné.

Přechod ze svařování na nýtovací technologii
Ve spolupráci se společností Heyman byl proces svařování nahrazen nýtovací technologií. Firma Förster-Technik GmbH nyní používá kombinaci různých trhacích nýtů, jejich použití je optimálně přizpůsebeno příslušným požadavkům. Vzhledem k přechodu ze svařovacího na nýtovací technologii, se proces montáže zkrátil, odpadá dodatečné zpracování jako broušení a rovnání. S aku nářadím je nýtování jednoduché, procesně velmi spolehlivé a časově nenáročné.

Podívejte se na video a objevte výhody nýtovaní:

 

Výhody nýtování oproti svařovacímu procesu:

  • Nýtování umožňuje modulární konstrukci
  • Výrazné snížení nákladů na montáž a kratší dodací lhůty
  • Přesné, konzistentní a velmi stabilní spoje
  • Jednoduché vyrovnání, díky předem daných montážních otvorů pro nýty
  • Vylepšení pracovních podmínek

Klikněte na obrázky níže pro zobrazení bližších specifikací o produktu, stáhněte si CAD soubory nebo si vyžádejte vzorky: