ESG -95% úspora energie. Aku nářadí versus pneumatické nářadí

Svět se mění a s ním se mění i průmysl. Tradiční preference pneumatického výrobního nářadí klesá, protože akumulátorová technologie poskytuje lehčí, pevnější a pokročilejší ruční nářadí. Chcete flexibilní, bezpečnou a bezchybnou instalaci? Naše akumulátorové nářadí BV4500 se výkonem a rychlostí vyrovná pneumatickému nářadí.

Níže ve videu si můžete prohlédnout, jak lze těžké trhací nýty velmi rychle nainstalovat pomocí nářadí Huck BV4500 >>

Pracujte bezpečně, tiše a čistě
Absence vzduchových hadic umožňuje bezpečnou, tichou a čistou práci s větší flexibilitou ve výrobě. Při práci ve stísněných prostorách nehrozí poškození vzduchových hadic.

BV4500 accugereedschap  BV4500 accugereedschap zonder luchtslang


Skutečné náklady na stlačený vzduch
Přechod od nářadí na stlačený vzduch na akumulátorové nářadí může vést k úspoře energie až 95 %. Různé studie ukazují, že pneumatické nářadí spotřebuje přibližně sedm až třináctkrát více energie než akumulátorové nářadí.

     

Optimální výrobní proces díky správnému výběru nářadí
Používáním akumulátorového nářadí společnosti pozitivně přispívají k předpisům ESG v oblastech udržitelnosti, pracovního pohodlí a bezpečnosti na pracovišti. Při výběru montážního systému hraje důležitou roli proces výroby a montáže. Pokud chcete optimalizovat proces, je zásadní nejen výběr upevňovacího prvku, ale také výběr nářadí.


Objevte výhody pro sebe ve svém vlastním výrobním prostředí
Naši odborní techničtí poradci vám rádi pomohou s výběrem správných nářadí a strojů. Mají „praktickou“ mentalitu a předvádějí nástroje ve vaší výrobě. A konečně i vaši zaměstnanci ve výrobě by měli být nápomocni při výběr nářadí. Kliknutím na odkaz níže a objednejte si schůzku na testování nářadí. 


Spolupráce

Objevte výhody práce s akumulátorovým nářadím. Tyto společnosti se obrátily na naše odborné technické poradce, aby výrazně snížily své výrobní náklady. Klikněte na obrázky níže a prohlédněte si inspirativní případy použití od našich zákazníků nebo si rychle a snadno stáhněte podrobné informace o produktu a CAD soubory BV4500.