Optimální provozuschopnost a jednoduché ovládání

Zvýšené povědomí o pokojovém klimatu zajišťuje to, aby jak uživatelé, tak i servisní technici stále více využívali zařízení HVAC. Ta proto musí být rychlá, jednoduchá, kvalitativní a ergonomická.

Jistější přístup k ventilační jednotce
Protože je větrací zařízení zavěšeno u stropu, provádí se údržba na žebříku nad hlavou servisního technika. Aby byla zvýšena bezpečnost, je důležité, aby bylo možné servisní panel otevřít bez nářadí. Díky uzávěru Pinlatch typ A4 a jeho funkci funkci Push to Close (zatlačit pro zavření) a Push to Open (zatlačit pro otevření) má tak mechanik ruce volné. Navíc jsou uzávěry a panty skrytě namontovány, takže ventilační přístroj má čisté línie a pěkný vzhled.

Vylepšený ovládací prvek s dlouhou životností
S příchodem vzduchotěsné stavební technologie je dobré větrání velmi důležité. Většina okenních rámů v novostavbách je vybavena větracími mřížkami. Stupeň odvětrávání se upravuje nastavením šoupátka. Přesouvání ovladače (šoupátka) nahoru a dolů způsobuje velké opotřebení a z dlouhodobého hlediska nejsou již pak různé stupně viditelné. Následující video ukazuje, jak firma Duco zlepšila kvalitu a ergonomii své ventilační mřížky díky použití pružných opěrek.

Lampa je nastavitelná do libovolné pozice
Nastavení lampy do libovolné pozice není pro pant s aretací pozic žádný problém. Jeho skrytá montáž zaručuje konečnému produktu čistý líbivý design. Pant dodáváme v různých rozměrech a provedeních. Díky různě velkému symetrickému i asymetrickému třecímu momentu, je pohyb výrobku optimálně sladěn. Vyzkoušená technologie zaručuje pravidelný a stejnoměrný výkon. Podívejte se na praktické využití ve videu.

Rychlá a snadná montáž vyměnitelných součástí
Mnoho HVAC zařízení a přístrojů jsou montovány modulárně a umožňují snadnou instalaci. Některá příslušenství však musí být kvůli údržbě odnímatelné. Práce s uvolněnými šrouby a čepy není žádoucí, protože mohou zůstat ležet v zařízení, a servisní technik navíc potřebuje více času, aby je uvolnil a utáhl. Čtvrtotáčkové rychlouzávěry jsou nejen odolné vůči vibracím a rychlé k použití (čtvrtotočení pro otevření nebo zavření), ale protipoložka a čep mohou být pevně neztratitelně namontovány (žádné volné komponenty). Podívejte se na níže uvedené video ukazující funkci čtvrtotáčkového rychlouzávěru.

Dále by Vás mohly zaujmout tyto produkty: