Výhody vysokovýkonných nýtovacích matic

Schopnost vysokovýkonných nýtovacích matic vyplnit otvor vede k extrémně vysoké ochraně proti protáčení a vysoké odolnosti proti vibracím. Dokonce ani při odstraňování zkorodovaných šroubů se matice neprotáčí. Nýtovací matice se dají díky svému rozsahu svěrné síly použít pro různé tloušťky materiálu. Tento velký rozsah svěrné síly pro různé aplikace redukuje Vaše náklady na skladování. Usazení matice lze tak provést bezchybně a kontrola kvality již není nutná.

 

Nýtovací matice z Monelu jsou odolné vůči korozi a perfekně se hodí pro nerezové šrouby

Nýtovací matice z Monelu brání takzvanému "zažrání" nerezové oceli do nerezové oceli. V důsledku toho se nýtovací matice protáčí a spojení se nedá uvolnit. Nýtovací matice jsou odolné vůči korozi, např. vůči mořské vodě, většině organických kyselin (vhodné také pro vysoké teploty).

Čtěte více »

 

Vhodné také pro umělé hmoty

Vzhledem k tomu, že se umělé hmoty (laminát) mohou lišit v síle, je důležité používat systém, který nemá při kolísající tloušťce materiálu žádný negativní dopad na kvalitu spojení. Díky velkému rozsahu svěrné síly (Multigrip) jsou vysokovýkonné nýtovací matice velmi flexibilní. Při aplikaci v plastikářském oboru jsou vhodná zejména montážní nářadí řízená kroutícím momentem.

Čtěte více »

 

Pevný závit i v kulatých trubkách

Při aplikaci v kulatých trubkách se těleso vysokovýkonných nýtovacích matic perfektně přizpůsobí vnitřnímu poloměru stěny.Spolu se schopností dokonale vyplnit díru vznikne mimořádně vysoká odolnost proti protáčení a vytahovací síle.

Čtěte více »

 

Flowdrill versus nýtovací matice

Pro výrobce luxusního zahradního nábytku jsme zkoumali různé montážní techniky. Cílem bylo určit nejlepší způsob výroby založený na pevnosti, kvalitě a estetice.

Čtěte více »

 

 

Video: vysokovýkonné nýtovací matice ve větracích jednotkách

Vysokovýkonné nýtovací matice byly vývojáři použity při sestavování ventilační jednotky od firmy Brink Climate System. Použití vysokovýkonných nýtovacích matic vyřešilo hned několik problémů.

Čtěte více »

 

Potřebujete technické poradenství?

Všichni naši odborníci mají technické vzdělání. Rádi vám pomohou, pokud máte nějaké dotazy nebo požadujete nezávaznou technickou radu.

Heyman Kontakt

Služby zákazníkům

+420 533 555 200

info@heyman.cz