Rychlá montáž s dlouhou životností

Stále kratší životní cykly produktů, které jsou způsobeny zrychlením technologie a měnícími se požadavky zákazníků, vyžadují flexibilní výrobní procesy. Díky modulární produktové struktuře je možné pružně reagovat na přání zákazníků i v pozdní fázi výrobního procesu. To dokonale vyhovuje technologii Quick Response Manufacturing (QRM), která zkracuje dobu průběhu, zvyšuje výkonnost.

Kontrola procesu: Vysokovýkonné nýtovací matice bezchybně sedí pomocí silou řízeného nářadí
Vysokovýkonná nýtovací matice se používá zde ve ventilačním přístroji společnosti Brink Climate Systems, vývojář a výrobce, mimo jiné ventilačních jednotek pro rekuperaci tepla. Při vývoji této ventilační jednotky se ukázalo, že vysokovýkonná nýtovací matice je řešením různých požadavků. Jste zvědaví? Stačí, když kliknete na video


Jednoduché upevnění bez svařování a šroubů
Uzemňovací nýty mají nýtové pouzdra vyrobené z mědi, které jsou opatřeny vodiči ochranného pospojování z mosazi. Uzemňovací nýty jsou jednoduše upevněny z jedné strany. Dle využití menšího množství jednotlivých komponentů dochází k úspoře nákladů až o 65% na základě výrazně nižších pracovních nákladů díky efektivnější montáži, vyšší kvalitě a menšího množství zmetků. V následujícím videu je využit uzemňovací nýt ve ventilační mřížce s rekuperací tepla:

Aardingsnagel


Vzduchotěsné spoje
V průmyslovém odvětví HVAC musí být budovy často vzduchotěsné. S našimi uzavřenými slepými nýty a vysokovýkonnými nýtovacími maticemi nabízíme řešení těchto výzev.
Podívejte se na následující použití jednoho z našich zákazníků, jak jsou využity uzavřené nýtovací matice v systémech odsávání vzduchu


Připojení odolávající vibracím
Aby mohl být motor ventilátoru upevněn na kovový rám, je zapotřebí připojení odolného proti vibracím a nárazům. Pro účely údržby musí být toto připojení opět řešitelné. Neoprenové nýtovací matice jsou ideální pro takové využití a postarají se i o elektrickou izolaci.
Montáž chladicího ventilátoru v chladícím zařízení vyžaduje hygienické připojení a připojení odolné proti vibracím. Standardní trhací nýty z nerezové oceli jsou rychlým a bezchybným řešením a zajišťují odolnost vůči korozi.

Mohly by Vás dále zaujmout tyto produkty:

Potřebujete technické poradenství?

Všichni naši odborníci mají technické vzdělání. Rádi vám pomohou, pokud máte nějaké dotazy nebo požadujete nezávaznou technickou radu.

Heyman Kontakt

Služby zákazníkům

+420 533 555 200

info@heyman.cz