Uzavřené vysokovýkonné nýtovací matice v průmyslových odsávacích systémech

Společnost Keller Lufttechnik GmbH hledala ve spolupráci s firmou HEYMAN řešení k optimalizaci montážního procesu ke svému produktu, filtraci olejové mlhy AERO®.

Pro společnost Keller Lufttechnik se staly spoje pomocí uzavřených vysokovýkonných nýtovacích matic ideálním řešením.

Nejdůležitějším z požadavků na spoje byla jejich těsnost. Při odsávání mastného vzduchu nesmí vytéct žádný olej. Další výhodou je uzemnění: v minulosti bylo uzemnění přenášeno pomocí svařovacích čepů a kabelů z pouzdra na dveře a kryty. To vedlo ke zvýšené korozi. Nyní může být uzemnění provedeno pomocí nýtovací matice. Mezi další výhody nýtovacích matic patří jejich vysoká odolnost vůči protáčení a trvale vysoká kvalita.

Uzavřené vysokovýkonné nýtovací matice v průmyslových odsávacích systémech

Výměnou spojovacího systému, a to přechodem od šroubovacích matic na vysokovýkonné nýtovací matice dosáhla firma Keller Lufttechnik výrazných úspor nákladů a to hlavně díky rychlejšímu zpracování.

V následujícím videu se podívejte na výhody uzavřených vysokovýkonných nýtovacích matic>>

uzavřené vysokovýkonné nýtovací matice uzavřené vysokovýkonné nýtovací matice https://i.vimeocdn.com/video/678265309_100x75?r=pad PT1M17S 2018-01-17 https://www.heyman.cz/nytovaci-matice/uzavrene-vysokovykonne-nytovaci-matice-kulate.html -velmi plochá hlava; optimální přizpůsobení na tvar obrobku -Multigrip; velký rozsah svěrné síly -řešení pro aplikace, u kterých je zapotřebí vodotěsné spojení -pro extra odolné utěsnění můžou být vysokovýkonné nýtovací matice dodány s nastříknutým těsněním z PVC pod hlavicí. -uzavřené vysokovýkonné nýtovací matice nabízí také dobré řešení pro EMV a RFI ochranu v elektronických krytech. -bezchybné zanýtování díky aku-nářadí TorqueFox No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro uzavřené nýtovací matice,nytovaci matice

Firma Keller Lufttechnik usazuje nosiče závitů pomocí aku nářadí HEYMAN TorqueFox® s elektronickou kontrolou procesu.
Aku nářadí  a vysokovýkonné nýtovací matice tvoří koordinovaný systém s vysoce kvalitním zpracováním.
Vedoucí konstrukce pan René Schwenger se vyjádřil ke spolupráci takto:
"Firma HEYMAN nás vždy aktivně podporuje ve všech záležitostech týkajících se spojovacích systémů a nářadí. Spolupráce s ní, je absolutně spolehlivá. To je přesně to, co očekáváme od dlouholetého dodavatele! "

Chcete se dozvědět více? Klikněte zde pro náš sortiment uzavřených vysokovýkonných nýtovacích matic

Vysokovýkonné nýtovací matice lze usadit pomocí následujícího nářadí: