Přepravní box: Teleskopické výsuvy - Alternativa k běžným dveřním pantům!

Tam, kde se výrobci nákladních kol tradičně spoléhají na výklopné dvířka nebo poklop v přepravním boxu, našel Urban Arrow skvělé inovativní řešení pro svůj model CRAFT.

Teleskopické výsuvy - Kreativní řešení přístupu!

Teleskopické výsuvy umožňují přístup k přepravnímu boxu jednoduchým posuvným pohybem, což má za následek následující výhody:

  • Použití teleskopických výsuvů vytváří kompaktní a robustní design. Výsledkem je maximální využití prostoru, protože nejsou nutné žádné dvířka ani poklopy.
  • Nejsou nutné žádné další komponenty, jako jsou plynové pružiny a dveřní panty.
  • Poklop blokuje přístup na straně, na které jsou namontovány panty, ale při použití teleskopických výsuvů v přepravním boxu, je přístup možný z obou stran nákladního kola.
  • Na rozdíl od poklopu zůstává horní část přepravního boxu ve vodorovné poloze s teleskopickými lištami. Díky tomu je možné na přepravní box položit předměty (např. Notebook, pracovní nástroje aj.).

Zaujali jsme vás? Stačí JEDNO KLIKNUTÍ NÍŽE a obdržíte více informací o produktu nebo si můžete stáhnout bezplatné soubory CAD:

Potřebujete technické poradenství?

Všichni naši odborníci mají technické vzdělání. Rádi vám pomohou, pokud máte nějaké dotazy nebo požadujete nezávaznou technickou radu.

Heyman Kontakt

Služby zákazníkům

+420 533 555 200

info@heyman.cz