Přednosti plochého zaskakovacího uzávěru. Vzhlédněte video>>

Plochý uzávěr přináší mnoho výhod pro povrchové zdokonalení výrobků a strojů.

Podporuje aerodynamiku, odpovídá strojním směrnicím a vytváří kompaktní konstrukci. Plochý uzávěr z umělé hmoty nabízí tyto a další vlastnosti:

Plochý zaskakovací­ uzávěr, s madlem, umělá hmota, černý (M1)

Promyšlený aerodynamický design
Ploché uzávěry mají mnohem nižší odpor vzduchu než jiné uzávěry umístěné na povrchu. Vylepšené aerodynamické vlastnosti, ale také nízká hmotnost plastového uzávěru přispívají k úsporám paliva. Pro snížení šumu větru se používá plochý zaskakovací uzávěr také v mobilních aplikacích, jako například poklopy a dvířka na vnější straně speciálních vozidel.

Velmi bezpečný a uzamykatelný
Nepříjemné důsledky by mohlo způsobit zachycení oblečení za vyčnívající části strojů a zařízení. Použitím plochého západkového uzávěru jsou tyto nehody omezeny na minimum. Plochý západkový uzávěr máme k dispozici také se zámkem, ten zabraňuje neoprávněnému přístupu. Proto je uzávěr velmi vhodný například pro laboratorní vybavení.

Prostorově úsporný
Plochý uzávěr se využívá pro uzavření leteckých boxů, produk se tak stává zcela kompaktní. Vzhledem k plochému designu mohou být letové boxy umístěny těsně vedle sebe. To ušetří spoustu místa během přepravy.

Vhodné pro venkovní použití
Plochý uzávěr je vyroben z umělé hmoty PC / PBT a všechny rotující částí z nerezové oceli. Díky těmto materiálům je uzávěr odolný vůči korozi, a proto je vhodný pro venkovní použití.

Jednoduché ovládání
Dveře se uzavírají tlakem, kdy současně západka uzávěru zaskočí. Dvířka pak otevřete tahem za madlo. Pružinový mechanismus zajišťuje, že madlo a uzávěr se automaticky vrátí zpět do uzamknuté polohy.

Přednosti a funkce uzávěru můžete vzhlédnout na videu níže:


Více informací o produktu, CAD-soubory a další informace:
Pracujete s CAD-soubory? Klikněte na produkt níže a jeho CAD-soubory Vám mohou být zaslány do vaši e-mailové schránky již do 10 sekund!