Bezpečné a spolehlivý uzávěr, který vzduchotěsně uzávírá dvířka krbu

Yvan Van Gucht, ředitel R & D u firmy Dovre: „Pro náš produkt krbová kamna Sense jsme hledali komponenty, které mají moderní design a jsou nadčasové. Hledali jsem takový systém vzduchotěsného uzavření dvířek, které lze snadno uzavřít. S R4-uzávěrem je to možné. Snadné a pohodlné ovládání je jeho obrovská výhoda: zákazníkům se jednoduché ovládání dvířek moc líbí. "

Skrytý kompaktní uzávěr v designu krbových kamen Skrytý kompaktní uzávěr v designu krbových kamen https://i.vimeocdn.com/video/680724778_100x75?r=pad PT1M3S 2014-12-08 Velmi kompaktní rozměry a skrytá montáž. Robustní zámek; pro uzavření stačí nepatrný tlak. Obsluha manuální nebo dálkovým ovládáním (bowdenem). Jednoduchá zástavba díky kompaktním rozměrům. S ovládací jednotkou může být propojeno několik uzávěrů. Online Design-příručka Vám pomůže vybrat správný R4 uzávěr pro Vaši aplikaci. No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro heyman manufacturing,heyman,designové uzávěry,designový uzávěr,krby,krb,krbová kamna,uzávěr,uzávěry,kompaktní uzávěry,kompaktní uzávěr,skryté uzávěry,skrytý uzávěr

Firma Dovre je výrobce krbových vložek a kamen. Více naleznete na http://www.dovrecz.cz/

Hledate vzduchotěsný uzávěr odolný proti opotřebení

Hlavní funkcí uzávěru je zajistit, aby dvířka krbu zůstala vzduchotěsně uzavřena. Za tímto účelem musí být uzávěr:

  •  velmi odolný vůči opotřebení
  •  s přesným uzamykáním
  •  odolný velmi vysokých teplotách, pro bezpečné uzavření

Mimoto musí uzávěr mít odpovídající design, bezpečnost, spolehlivost a jednoduché ovládání.

Má uzávěr dostatečný výkon i při maximálním zatížení?

Uzávěr R4 byl vystaven spolu s jinými variantami sérii testů. Zkouška se skládala ze sledu krátkých maximálního zatížení: ohniště bylo velmi rychle vyhřáto do vysoké pracovní teploty, a pak zas rychle ochlazeno. Tento test probíhal několika cyklech krátce po sobě. U většiny uzavření došlo k úniku po 5 cyklech. To znamená, že se uzávěr opotřebovává velmi rychle a neposkytuje dostatečné utěsnění dvířek. Některé uzávěry se v důsledku roztahování deskového materiálu sami otvírali. Uzávěr R4, opatřen speciálním mazivem pro vysoké teploty, je velmi konzistentní a průběžně zajišťuje dobré utěsnění dvířek krbu.

Kompaktní, bezpečný a především jednoduše ovladatelný!

Skrytá montáž uzávěru nabízí volnost při designu produktu. Uzávěr má velkou uzavírací sílu a snadné ovládání. Může být ovládán manuálně nebo dálkově. Jednoduché uzavření a otevření:

  • po stlačení uzávěru se dvířka kousek otevřou viz. obrázek
  • potom se dají dveře plnohodnotně otevřít 
  • dvířka uzavřete zaklapnutím

Jednoduché ovládání jedním prstem ve spojení s učiným a spolehlivým mechanickým uzavřením, dělají zaskakovací uzávěr R4 ideálním řešením pro tuto aplikaci.

Dále Vás mohou zaujmout: