Video: výhody a možnosti R4-EM 9 série

Uzávěr R4-EM 9 série je nejkomplexnější z rodiny elektromechanických zaskakovacích uzávěrů. Tento uzávěr byl vyvinut pro další generaci inteligentních a spolehlivých aplikací.

Elektromechanische sluitingen R4EM-9serie

  • Více možností programování: 9 série uzávěru je vybavena komplexním inteligentním mikroprocesorem, který řídí řízení všech vstupních a výstupních signálů. Tím se zvyšují možnosti programování a integrace funkcí do uzamykacího systému.
  • Status zpětné vazby: integrované senzory poskytují nesporné informace o stavu zavření (dveře otevřeny/zavřeny, zavření dveří odemčeno/zamčeno).
  • Lehký a spolehlivý: lehká konstrukce obsahuje integrovaný dveřní senzor a podlouhlé pouzdro znemožňuje „ošizení“ uzávěru. Výsledkem je, že spolehlivé informace jsou vždy vráceny zpět.
  • Možnost mechanického otevření: Nová řada 9 obsahuje integrovaný konektor pro snadné plug-and-play. Montážní držák kabelu pro mechanické uvolnění lze snadno zacvaknout na místo.


'Kick-out' of 'Pull-open'
Řada 9 je k dispozici ve verzi „Kick-out“, kde se lehká dvířka a zásuvky otevřou při uvolnění uzávěru. Ve verzi „Pull-open“ zůstávají dveře po uvolnění uzávěru zavřené. Dveře však již nejsou zamčené a lze je otevřít ručně.


Ideální pro samoobslužné aplikace
Elektromechanický západkový uzávěr R4-EM 9 série obsahuje vysoce kvalitní elektronickou inteligenci a mechanické vlastnosti. Tento uzávěr je ideálním řešením pro vzdálené aplikace vyžadující rozsáhlé fyzické zabezpečení, jako jsou bezobslužné prodejní automaty, veřejné úložné boxy a další samoobslužné aplikace.


Pokračujte k podrobné specifikaci produktu


Potřebujete technické poradenství?

Všichni naši odborníci mají technické vzdělání. Rádi vám pomohou, pokud máte nějaké dotazy nebo požadujete nezávaznou technickou radu.

Heyman Kontakt

Služby zákazníkům

+420 533 555 200

info@heyman.cz