Potřebujete snadno a rychle, bez svařování a šroubování, uzemnit Váš produkt?

Uzemňovací trhací nýty mají těleso z mědi, které je doplněno svorkami pro připevnění ochranných vodičů z mosazi. Uzemňovací trhací nýty jsou k dostání s 1, 2 nebo 4 svorkami k připevnění vodičů, na které je možné připevnit standardní kabelové koncovky. Tyto trhací nýty se montují nářadím a garantují dobrou elektrickou vodivost. Elektrický kontakt vytvoří tři mosazné zoubky, které se v průběhu nýtovacího procesu zatlačí do desky podkladového materiálu.

 

 Tradiční způsob uzemnění                                             Příklad použití                                    Řešení

Řešení

Použitím uzemňovacích nýtů již nepotřebujete žádné svařování, jde o velmi rychlou montáž na jednom pracovním stanovišti. Navíc není zapotřebí pracovat s velkým množstvím součástek (bez podložky, žádná matka). 

Výhody uzemňovacích trhacích nýtů:

  • Jednoduchá montáž z jedné strany
  • Snížením množství malých součástek urychlíte montážní proces a uspoříte až 65% nákladů
  • Upevňovací prvek je spolehlivý a vzniká tak bez problémů připojení k elektrickému obvodu i v pozinkovaném nebo lakovaném materiálu
  • Splňuje DIN EN 60355-1 (VDE 0700-1) a DIN EN 61210 
Srovnání nákladů při tradičním uzemněním a uzemněním pomocí trhacích nýtů od firmy HEYMAN
Při uzemnění produktu, osazením uzemňovacího trhacího nýtu, lze na rozdíl od tradičního způsobu uzemnění, výrazně snížit náklady na pracovní sílu. Učinnější montáží, vyšší kvalitou, minimem odpadu a sníženými pracovními náklady, se celkové náklady sníží až o 65%.