Rychlá a pevná montáž

Pro zemědělský průmysl nabízíme celou řadu řešení, pro silné a trvalé spojení je možno použít:

• nýtování namísto svařování
• trhací nýty pro náročné použití
• revoluční tvarové čepy
 
Revoluční tvarové čepy v postřikovacím stroji
V zemědelském průmyslu se kladou extrémně vysoké nároky na mechanickou sílu a odolnost spojení. Naše čepy se závěrným kroužkem splňují tyto požadavky a jsou obzvláště odolné vůči vibracím při dynamickém zatížení. Jednoduchý, vizuální proces testování správné instalace zajišťuje bezúdržbové spoje (certifikované DIBt). U našeho zákazníka firmy Kverneland Group, byly tyto tvarové čepy použity pro spojení ramen postřikovacího stroje ke kostře postřikovače, což je aplikace, která musí fungovat dokonale i za extrémních podmínek. Následující video ukazuje, jak firma Kverneland rychle vyřešila spojení ramen postřikovače pomocí čepů se závěrným kroužkem Bobtail.

Tvarové čepy se závěrným kroužkem Bobtail Tvarové čepy se závěrným kroužkem Bobtail https://i.vimeocdn.com/video/682308761_100x75?r=pad PT2M0S 2018-02-09 https://www.heyman.cz/trhaci-nyty-a-tvarove-cepy/tvarove-cepy-se-zavernymi-krouzky/cepy-se-zavernym-krouzkem-velke-prumery-ocel-bobtail.html - časová úspora při výrobě - umožňují modulární konstrukci - spoje jsou při dynamickém zatížení velmi odolné proti vibracím - jednoduchá vizuální kontrola správné instalace - spoje nepotřebují údržbu (certifikován DIBt) No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro Bobtail,dvojdílné nýtování,tvarové čepy,čepy se závěrným kroužkem

Nýtování namísto svařování: Zkrácení doby výrobního procesu a snížení výrobních nákladů
V zemědělském průmyslu je svařování široce používáno, i když hledání kvalifikovaných pracovníků je časově velmi náročné. To je důvod, proč stále více firem začalo využívat nýtování. Za pomoci nýtů dosáhneme silného a trvalé spojení, které zkracuje dobu výrobního procesu, zvýšení výrobní kapacitu a současně sníží výrobní náklady. 

Nýtovací matice pro náročné aplikace
Vysokovýkonné nýtovací matice  z monelu zajišťují trvalé připojení, odolné vůči korozi.  U nýtovacích matic z monelu nedochází k takzvanému "zažrání" nerezové oceli do nerezové oceli neboli "sváření za studena".  To je častý problém v zemědělském průmyslu. Schopnost vysokovýkonných nýtovacích matic vyplnit otvor vede k extrémně vysoké ochraně proti protáčení a vysoké odolnosti proti vibracím. Dokonce ani při odstraňování zkorodovaných šroubů se matice neprotáčí. Monel je vysoce odolný  vůči korozi a většině organických kyselin, má velmi vysokou tepelnou odolnost (vhodné pro vysoké teploty). 

Rádi Vám poradíme ohledně možností použití našich produktů ve Vašich výrobcích. Zavolejte nám : +420 543 214 900

Produkty, které by vás mohly zajímat