Rychlá a pevná montáž

Mechanické upevňovací prvky lze použít velmi flexibilně a dokonale zapadají do procesu štíhlé výroby-Lean Manufacturing. Modulární konstrukce s mechanickými připevňováním jako spojovacím systémem zkrátí Vaše dodací lhůty, zvýšuje výrobní kapacity a snižuje výrobní náklady.

Pro zemědělský průmysl nabízíme celou řadu řešení, pro silné a trvalé spojení je možno použít:

  • nýtování namísto svařování
  • trhací nýty pro náročné použití
  • revoluční tvarové čepy

Revoluční tvarové čepy v postřikovacím stroji
V zemědelském průmyslu se kladou extrémně vysoké nároky na mechanickou sílu a odolnost spojení. Naše čepy se závěrným kroužkem splňují tyto požadavky a jsou obzvláště odolné vůči vibracím při dynamickém zatížení. Jednoduchý, vizuální proces testování správné instalace zajišťuje bezúdržbové spoje (certifikované DIBt). U našeho zákazníka firmy Kverneland Group, byly tyto tvarové čepy použity pro spojení ramen postřikovacího stroje ke kostře postřikovače, což je aplikace, která musí fungovat dokonale i za extrémních podmínek. Následující video ukazuje, jak firma Kverneland rychle vyřešila spojení ramen postřikovače pomocí čepů se závěrným kroužkem Bobtail.

Nýtování namísto svařování: Zkrácení doby výrobního procesu a snížení výrobních nákladů
V zemědělském průmyslu je svařování široce používáno, i když hledání kvalifikovaných pracovníků je časově velmi náročné. To je důvod, proč stále více firem začalo využívat nýtování. Za pomoci nýtů dosáhneme silného a trvalé spojení, které zkracuje dobu výrobního procesu, zvýšení výrobní kapacitu a současně sníží výrobní náklady.

Nýtovací matice pro náročné aplikace
Vysokovýkonné nýtovací matice z monelu zajišťují trvalé připojení, odolné vůči korozi. U nýtovacích matic z monelu nedochází k takzvanému "zažrání" nerezové oceli do nerezové oceli neboli "sváření za studena". To je častý problém v zemědělském průmyslu. Schopnost vysokovýkonných nýtovacích matic vyplnit otvor vede k extrémně vysoké ochraně proti protáčení a vysoké odolnosti proti vibracím. Dokonce ani při odstraňování zkorodovaných šroubů se matice neprotáčí. Monel je vysoce odolný vůči korozi a většině organických kyselin, má velmi vysokou tepelnou odolnost (vhodné pro vysoké teploty).

Rádi Vám poradíme ohledně možností použití našich produktů ve Vašich výrobcích. Zavolejte nám : +420 543 214 900


Produkty, které by vás mohly zajímat