Revoluční čepy se závěrným kroužkem

Revoluční čepy se závěrným kroužkem v bioplynovém zařízení.

Na mechanické síly a odolnosti spojů u bioplynových zařízení jsou kladeny extrémní nároky: I  při vysokých dynamických zátěžích musí být odolné proti vibracím a na místě rychle smontovatelné.

Výrobce jachet Acico Yachts z Enkuizenu obdržel od jednoho švýcarského dodavatele energie zakázku, aby ho podpořil při inženýrských projektech a stavbě bioplynových zařízení.

Podívejte se na video s Christianem Bolingerem, ředitelem  firmy Acico Yachts a přesvědčte se sami. 

Čepy se závěrnými kroužky-2 Čepy se závěrnými kroužky-2 https://i.vimeocdn.com/video/670490736_100x75?r=pad PT2M18S 2017-12-04 https://www.heyman.cz/trhaci-nyty-a-tvarove-cepy/tvarove-cepy-se-zavernymi-krouzky/cepy-se-zavernym-krouzkem-velke-prumery-ocel-bobtail.html Na mechanické síly a odolnosti spojů u bioplynových zařízení jsou kladeny extrémní nároky: I při vysokých dynamických zátěžích musí být odolné proti vibracím a na místě rychle smontovatelné. Výrobce jachet Acico Yachts z Enkuizenu obdržel od jednoho švýcarského dodavatele energie zakázku, aby ho podpořil při inženýrských projektech a stavbě bioplynových zařízení. No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro čep se závěrným kroužkem,tvarový čep