Crashtest: Trhací nýty v bezpečném sloupu veřejného osvětlení

ZIPpole je revoluční sloup veřejného osvětlení s jedinečnou funkcí. Spojení pomocí trhacích nýtů poskytuje velmi dobré spojení materiálů s bezpečnou a stabilní strukturou. V případě kolize s vozidlem se stožár po částech deformuje a náraz absorbuje. Jedním z úkolů konstrukce ZIPpole je jeho stabilita a flexibilita. Pro dosažení tohoto cíle nejsou jednotlivé desky sloupu svařeny, ale překrývány a pak vzájemně upevněny pomocí trhacích nýtů. Tím je dosaženo stabilního a bezpečné struktury, která optimálně tlumí otřesy v případě kolize.
Zhlédněte následující video s komentářem paní Carolien Willems, ředitelky firmy Safety Produkt >>

trhací nýty v praxi - nerezové trhací nýty trhací nýty v praxi - nerezové trhací nýty https://i.vimeocdn.com/video/682757328_100x75?r=pad PT2M10S 2018-02-12 https://www.heyman.cz/bezpecny-sloup-verejneho-osvetleni ZIPpole je revoluční sloup veřejného osvětlení s jedinečnou funkcí. Spojení pomocí trhacích nýtů poskytuje velmi dobré spojení materiálů s bezpečnou a stabilní strukturou. V případě kolize s vozidlem se stožár po částech deformuje a náraz absorbuje. Jedním z úkolů konstrukce ZIPpole je jeho stabilita a flexibilita No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro slepé nýty,pohárkový nýt,pohárkové nýty,slepý nýt,trhací nýty

Naše role v konstrukci ZIPpole
Společně s firmou Safety Produkt, jsme hledali hodnoty pevnosti, které jsou nezbytné, aby v případě kolize byly trhací nýty ze sloupu uvolněny jeden po druhém, aniž by byla ohrožena stabilita konstrukce.

Kliknutím na následující obrázek obdržíte informace o výrobku, CAD soubory a také můžete požádat o vzorky.