Aretační čepy v líhni drůbeže

Aretační čep uzavírá servisní panel ventilátoru v líhni drůbeže. V následujícím videu Vám aplikační technik, z oddělení výzkumu a vývoje Bilal Oualhadj, ukáže aplikaci aretačních čepů a jejich výhody.

Aretační čepy odolné vůči vibracím Aretační čepy odolné vůči vibracím https://i.vimeocdn.com/video/672304689_100x75.jpg?r=pad PT1M35S 2017-12-13 https://www.heyman.cz/normovane-dily-ovladaci-prvky-madla/aretacni-cepy.html Aretační čepy jsou vhodné pro tenkostěnné díly, v líhni drůbeže se používají k bezpečnému uzavření servisního panelu za rotorem. Rotor, který způsobuje cirkulaci vzduchu uvnitř líhně, způsobuje kontinuální vibrace. Aretační čep je odolný vůči korozi a proto pro tuto aplikaci 100% spolehlivé řešení. Výhodou je neztratná montáž, bez volných částí, které tudíž nemohou být při údržbě ztraceny. No Heyman Manufacturing Sro 2020 Heyman Manufacturing Sro aretační čepy,aretační čep,uzamčení dvířek,uzavření tenkostěnných dvířek,uzavření servisního panelu,uzavření odolné vůči vibracím

Belgická firma Petersime je světovým lídrem ve výrobě líhní drůbeže.

Aretační čepy odolné vůči vibracím

Aretační čepy jsou vhodné pro tenkostěnné díly, v líhni drůbeže se používají k bezpečnému uzavření servisního panelu za rotorem. Rotor, který způsobuje cirkulaci vzduchu uvnitř líhně, způsobuje kontinuální vibrace. Aretační čep je odolný vůči korozi a proto pro tuto aplikaci 100% spolehlivé řešení. Výhodou je neztratná montáž, bez volných částí, které tudíž nemohou být při údržbě ztraceny. 

  • aretační čepy vhodné pro tenkostěnné díly
  • bezpečná aretace a polohování
  • neztratné; žádné volné součásti

Pro další informace o produktu a CAD-soubory klikněte na obrázky níže: