Trh s nákladními koly

  Trh s nákladními koly je nový a rychle rostoucí trh s mnoha začínajícími podniky a inovativní (zelenou) technologií. Můžeme pomoci optimalizovat design jízdního kola a přepravního boxu a zlepšit proces montáže. Děláme to s naší odborností v řešeních pro přístup a upevňování. Spolu s našimi současnými zákazníky jsme již vyvinuli několik „osvědčených konceptů“ pro trh s nákladními koly.

  Díky našim zkušenostem chápeme požadavky a výzvy, které jsou pro toto odvětví důležité:

  • Způsob a doba ovládání & uživatelský komfort
  • Robustnost & odolnost vůči vandalismu
  • Podpora na místě a „one-stop shop“
  • Elektřina dělá digitalizaci
  • Dostupnost

  Způsob a doba ovládání & uživatelský komfort
  Nákladní kolo musí být snadno a rychle ovladatelné. Počet dodávek, které můžete provést za den, je do značné míry určen časem, který strávíte všemi akcemi na kole. Parkování, otevírání přepravního boxu, vyjímání balíků, zavírání boxu atd. Naše řešení nabízejí nejen rychlejší a efektivnější provoz, ale také vysokou úroveň uživatelského komfortu pro kvalitní zážitek z řízení.

  Robustnost & odolnost vůči vandalismu
  Dynamické zatížení a otřesy, se kterými se nákladní kolo musí během používání potýkat, jsou velmi vysoké. Všechno na kole proto musí být navrženo tak, aby vydrželo extrémní hru sil. Kromě toho musí být také odolné vůči vandalům a odcizení. Naše výrobky splňují nejvyšší požadavky na kvalitu pro průmysl a automobilový průmysl a osvědčily se v mnoha aplikacích vozidel.

  Podpora na místě a „one-stop shop“
  Naši techničtí odborníci s vámi budou spolupracovat na nalezení nejlepšího řešení. Nabízíme širokou škálu přístupových a upevňovacích řešení, která jsou vhodná pro různá použití na nákladním kole. To nám umožňuje optimalizovat design nákladního kola podle vašich požadavků a přání, ale také se díváme přímo na vyrobitelnost a účinnost montážního procesu. Veškeré odborné znalosti pod jednou střechou.

  Elektřina dělá digitalizaci
  Přechod energie z fosilních paliv na elektrická nabízí nejen příležitost ke vzniku vozidel s elektrickým pohonem, jako je nákladní kolo, ale také příležitost k digitalizaci. Přítomnost napájecího zdroje umožňuje vybavit nákladní kolo elektromechanickými uzávěry, které lze ovládat softwarem. Klíčová správa vozového parku nákladních kol je snadno a centrálně ovládána.

  Dostupnost
  Budování prototypu nebo testování produktů je při navrhování nejlepšího řešení velmi důležité. Máme skladem množství standardních produktů, ty nám dávájí příležitost mít vzorky rychle k dispozici. Také u náhradních dílů pro poprodejní trh, nabízíme rychlou dostupnost pro okamžité vyřešení poruchy a rychlou a adekvátní údržbu nákladních kol.


 1. Řešení přístupu: Snadný přístup k přepravnímu boxu

  Řešení přístupu: Snadný přístup k přepravnímu boxu

  Tam, kde se výrobci nákladních kol tradičně spoléhají na výklopné dvířka nebo poklop v přepravním boxu, našel Urban Arrow skvělé inovativní řešení pro svůj model CRAFT. Tento model byl speciálně navržen pro městského servisního technika, aby byla jeho práce jednodušší, zábavnější a zdravější. 

  Přečtěte si více
 2. Vysoká úroveň zabezpečení nákladních kol DHL

  Vysoká úroveň zabezpečení nákladních kol DHL

  Společnost Flevobike, výrobce lehokol/čtyřkolek, hledala řešení pro bezpečnou a ekologicky šetrnou přepravu zásilek od firmy DHL. S naší pomocí se rozhodli pro uzavření přepravního boxu pomocí elektromechanického západkového uzávěru.

  Přečtěte si více
 3. Nejlepší řešení pro uzavření přepravního boxu v nákladním kole

  Nejlepší řešení pro uzavření přepravního boxu v nákladním kole

  Jednou z největších výzev při návrhu konstrukce přepravního boxu nákladního kola je uzamykací systém. Požadavky na uzamykací systém jsou vysoké:

  Přečtěte si více