VIDEO: DHL se rozhodla pro ekologickou přepravu zásilek

Přeprava zásilek se stále rozrustá a proto společnost DHL hledala ekologicky šetrné dopravní prostředky, které podporují snížení emisí CO2 v centrech měst.Firma Flevobike, známá svým designem lehokol, navrhla čtyřkolku Armadillo pro firmu DHL, která může přepravit až 125 kilogramů balíků.

Zvláště bezpečné uzavření
DHL: "Přepravní boxy na zásilky jsou vybaven bezpečnostním zámkem ", který zajišťuje bezpečné skladování zásilek." Tento uzavírací systém se skládá z elektromechanického uzávěru EM-05 (zobrazen v pravo) s dálkovým ovládáním EA-R02 RF.

Flevobike se rozhodl pro uzávěr na dálkové ovládání, protože má nízkou spotřebu energie, je velmi praktický a bezpečně uzavírá box s balíčky. Solární panely na střeše kontejneru zajišťují napájení pro uzavíráni. To znamená, že manipulace ze zásilkou je proces ekologický, bezpečný a snadno ovladatelný!

Vlastník Flevobike André Vrielink vysvětluje výhody tohoto systému uzavření v následujícím videu:

elektromechanické uzavírací systémy elektromechanické uzavírací systémy https://i.vimeocdn.com/video/831194136_100x75?r=pad PT1M53S 2018-02-28 https://www.heyman.cz/uzavery/elektromechanicke-uzavery/elektronicke-zapadkove-uzavery/zapadkovy-uzaver-kompaktni-elektronicky-southco-em-05.html - mechanické uzavírání, elektronické otevírání - mikroprocesorem řízený motor s převodovkou otevře i těžké - dveře ( pro informace o síle klikněte zde ) - vestavěný mikrospínač ukazuje stav (otevřený/uzavřený) - nízká spotřeba energie (8-26VDC) - různé možnosti montáže pro ideální vestavění - skryté mechanické nouzové otevření díky bowdenu - snadný převod z mechanického na elektromechanický uzávěr No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro EM-05,uzávěr s dálkovým ovládáním,zámek s dálkovým ovládáním,elektrický zámek,elektromechanický uzávěr,Southco EM-05,uzávěry Southco,elektrický uzávěr

Chcete se dozvědět více o lehokolu/čtyřkolce firmy DHL? Kliknutím na tento link se dozvíte víc

Chcete vědět ještě víc?
Potom kliknutím na jednotlivé obrázky níže, naleznete podrobnější informace o elektromechanickém západkovém uzávěru, dálkovém ovladači, nebo o osvědčeném systému uzavření elektromechanických uzávěrů.