DHL se rozhodla pro ekologickou přepravu zásilek

DHL poskytuje jednoduché a ekologické doručení zásilek 

vzhledem k tomu, že ve velkých městských oblastech je díky znečištěnému ovzduší doprava omezována a silnice jsou uzavřeny pro autobusovou dopravu, je stále obtížnější doručovat poštovní zásilky, proto společnost DHL hledala ekologicky šetrný dopravní prostředek. Firma Flevobike je známá vývojem a výrobou lehokol. Pro firmu DHL  navrhla lehokolo - Armadillo k zasílání balíku. Toto kolo je schopné přepravit až 125 kilogramů zásilek.

Vysoce bezpečné uzamykání boxu se zásilkami

DHL: "Boxy se zásilkami jsou vybaveny" bezpečným a spolehlivým uzamykacím systémem ", který chrání zásilky před odcizením." Tento uzavírací systém se skládá z: elektromechanického západkového uzávěru typu EM-05 (vyobrazen v pravo) s dálkovým ovládáním EA-R02 RF.

André Vrielink spolumajitel firmy Flevobike ve videu uvede výhody elektromechanického uzamykacího systému:

elektromechanické uzavírací systémy elektromechanické uzavírací systémy https://i.vimeocdn.com/video/685883550_100x75.jpg?r=pad PT1M53S 2018-02-28 https://www.heyman.cz/uzavery/elektromechanicke-uzavery/elektronicke-zapadkove-uzavery/zapadkovy-uzaver-kompaktni-elektronicky-southco-em-05.html - mechanické uzavírání, elektronické otevírání - mikroprocesorem řízený motor s převodovkou otevře i těžké - dveře ( pro informace o síle klikněte zde ) - vestavěný mikrospínač ukazuje stav (otevřený/uzavřený) - nízká spotřeba energie (8-26VDC) - různé možnosti montáže pro ideální vestavění - skryté mechanické nouzové otevření díky bowdenu - snadný převod z mechanického na elektromechanický uzávěr No Heyman Manufacturing Sro 2019 Heyman Manufacturing Sro elektrický uzávěr,uzávěry Southco,Southco EM-05,elektromechanický uzávěr,elektrický zámek,zámek s dálkovým ovládáním,uzávěr s dálkovým ovládáním,EM-05

Chcete se dozvědět více o lehokolu/čtyřkolce firmy DHL? Kliknutím na tento link se dozvíte víc

Chcete vědět ještě víc?
Potom kliknutím na jednotlivé obrázky níže, naleznete podrobnější informace o elektromechanickém západkovém uzávěru, dálkovém ovladači, nebo o osvědčeném systému uzavření elektromechanických uzávěrů.