Kamna a vestavěné krby

  Kamna a vestavěné krby

   Pro výrobce kamen a krbů, jsou při výběru a návhu vhodných komponentů pro své produkty důležité tyto následující vlastnosti:

  • odolnost vůči teplu
  • vzduchotěsnost
  • bezpečnost
  • design a snadné ovládání

  Dokážete na přání zákazníka rychle přizpůsobit výrobu?

  Zákazníkovy nároky na produkt jsou čím dál větší: nové technologie, odpovídající design, krátké dodací doby.Výrobci musí tedy čelit novým výzvám jako: zkrácení dodací lhůty a výrobní proces sladit s individuálními požadavky zákazníka. Rádi Vás podpoříme při realizaci výběrem vhodných komponentů a při optimalizaci vašeho montážního procesu.

   

 1. Kamna a krby- žáruvzdorných teleskopickým výsuvům

  Kamna a krby- žáruvzdorných teleskopickým výsuvům

  Mathieu CANTAERT, marketingový manažer firmy STUV, výrobce krbových vložek a kamen: „krbové vložky STUV 21 s jedinečnou technologií vysouvání skla je vítězem pro svou všestranost. Krbová kamna splňují nejpřísnější normy a dosahují vysoké úrovně účinnosti. Díky systému teleskopických výsuvů je posuvné čelní sklo lehce otviratelné a tak může být použit i jako krb."

  Přečtěte si více
 2. Kamna a krby- Bezpečné a spolehlivý uzávěr, který uzávírá dvířka krbu

  Kamna a krby- Bezpečné a spolehlivý uzávěr, který uzávírá dvířka krbu

  Yvan Van Gucht, ředitel R & D u firmy Dovre: „Pro náš produkt krbová kamna Sense jsme hledali komponenty, které mají moderní design a jsou nadčasové. Hledali jsem takový systém vzduchotěsného uzavření dvířek, které lze snadno uzavřít. S R4-uzávěrem je to možné."

  Přečtěte si více