Speciální funkce díky žáruvzdorných teleskopickým výsuvům ve výsuvném okně krbových kamen

Mathieu CANTAERT, marketingový manažer firmy STUV, výrobce krbových vložek a kamen: „ krbové vložky STUV 21 s jedinečnou technologií vysouvání skla je vítězem pro svou všestranost. Krbová kamna splňují nejpřísnější normy a dosahují vysoké úrovně účinnosti. Díky systému teleskopických výsuvů je posuvné čelní sklo lehce otviratelné a tak může být použit i jako krb. " Je to skupina výrobků, které slučují otevřenou i zavřenou verzi krbů. A tato univerzální funkce je skutečným poutačem pro každý interiér. "

Zhlédněte následující video, s přehledem funkcí teleskopických výsuvů:


Více o krbových vložkách Stûv 22 a Stûv se dozvíte na www.stuv.com

 

Speciální funkce díky teleskopickým výsuvům odolným vůči vysokým teplotám ve výsuvném okně krbových kamen

Teleskopické výsuvy se montují do dvířek vestavěného krbu a poskytují ve spojení s protizávažím perfektní vedení skleněné tabule ve vertikálním pohybem. Po překonání počáteční síly posuvných dvířek je jejich pohyb velmi tichý, dvířka se otevírají zlechka.
Výsledek se stal hit: STUV je vítězem už několik let. Pro zákazníka: nadčasový desing a komfort s univerzalním použitím, je to výrobek který které slučuje otevřenou verzi krbu s útulným praskáním ohně i zavřenou verzi s vysokou účiností. Objevte specifické funkce našich teleskopických výsuvů dle vašich aplikací.

Dále Vás mohou zaujmout tyto produkty: