Chytré město

  Chytré město

  Lidé se stále více přesouvají do měst. Ke zlepšení kvality života je zapotřebí inovací, přičemž důležitou roli hrají informační technologie a internet. Vlády a společnosti se snaží zefektivnit zařízení, jako jsou logistické systémy, samoobsluha a zpracování odpadu. Takto se vytvářejí inteligentní města a HEYMAN pomáhá s inovativními řešeními, jako například:

  •      Zabezpečení samoobslužných automatů ve veřejných prostorách
  •      Úsporná a ekologická dodávka zásilek do center měst
  •      Efektivní nakládání s odpady pomocí praktických odpadkových košů

   

 1. Chytré město - automaty

  Chytré město - automaty

  Přijímejte zboží bez pomoci druhých a to díky samoobslužným automatům. Čas odběru tak není omezen a je kdykoliv přístupný odběrateli. Jak můžeme bezpečně ochránit obsah samobslužného automatu?

  Přečtěte si více
 2. Úsporná a ekologická dodávka zásilek do center měst

  Úsporná a ekologická dodávka zásilek do center měst

  Díky internetovým obchodům se přeprava poštovních zásilek prudce zvyšuje a centra měst jsou plně zatížena. Obce naopak chtějí omezit přístup do městských center a kladou důraz na ekologickou dopravu. Doručování zásilek za pomoci elektrického kola nebo pomocí samoobslužného poštovního automatu je dobrým řešením, tyto novinky také přináší řadu výzev.

  Přečtěte si více
 3. Efektivní nakládání s odpady pomocí praktických odpadkových košů

  Efektivní nakládání s odpady pomocí praktických odpadkových košů

  Menší počet vyprázdňování odpadkových košů díky senzorům, které indikují, kdy jsou kontejnery plné. To znamená, že popelářský vůz nemusí do města vyjíždět tak často. Díky elektromechanickým uzávěrům a jednotlivým senzorům jsou odpadkové koše pro uživatele bezpečnější.

  Přečtěte si více