Úsporná a ekologická dodávka zásilek do center měst

Vysoce bezpečné uzamykání boxu DHL se zásilkami
Hodnota internetových objednávek roste, takže je stále důležitější používat spolehlivý bezpečnostní systém uzavření. Mnoho poskytovatelů logistiky vybavuje své přepravní systémy elektromechanickými uzávěry, vhodné pro otevření a uzavření uložného boxu bez potřeby používat klíče. Kontrolní systém zaznamenává všechny události. Tak můžete kdykoliv zjistit, kdo a kdy měl do prostoru přístup. Pro více informací o tom, jak fungují elektromechanické uzávěry, se podívejte na níže uvedené video.

elektromechanické uzavírací systémy elektromechanické uzavírací systémy https://i.vimeocdn.com/video/831194136_100x75?r=pad PT1M53S 2018-02-28 https://www.heyman.cz/uzavery/elektromechanicke-uzavery/elektronicke-zapadkove-uzavery/zapadkovy-uzaver-kompaktni-elektronicky-southco-em-05.html - mechanické uzavírání, elektronické otevírání - mikroprocesorem řízený motor s převodovkou otevře i těžké - dveře ( pro informace o síle klikněte zde ) - vestavěný mikrospínač ukazuje stav (otevřený/uzavřený) - nízká spotřeba energie (8-26VDC) - různé možnosti montáže pro ideální vestavění - skryté mechanické nouzové otevření díky bowdenu - snadný převod z mechanického na elektromechanický uzávěr No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro EM-05,uzávěr s dálkovým ovládáním,zámek s dálkovým ovládáním,elektrický zámek,elektromechanický uzávěr,Southco EM-05,uzávěry Southco,elektrický uzávěr

Efektivní a nepřetržité 24h/7dní v týdnu doručení a vrácení poštovních zásilek
Dodávky poštovních zásilek končí často na poštách s omezenou pracovní dobou. Proto byly vyvinuty samoobsužné poštovní automaty. Samoobsužné poštovní automaty jsou umístěny na veřejných místech a jsou snadno přístupné poskytovatelům logistických služeb a spotřebitelům. Zákazník se může rozhodnout, kdy si svou zásilku vyzvedne nebo vrátí. Dveře jednotlivých úložných boxů jsou uzavřeny našimi elektromechanickými uzávěry. Uzavírací systém navíc poskytuje užitečné informace o stavu uzamčení dvířek úložného boxu, takže ovládání může být řízeno centrálně přes datový server.

Dále by Vás mohly zaujmout následující produkty: