Úsporná a ekologická dodávka zásilek do center měst

Díky internetovým obchodům se přeprava poštovních zásilek prudce zvyšuje a centra měst jsou plně zatížena. Obce naopak chtějí omezit přístup do městských center a kladou důraz na ekologickou dopravu. Doručování zásilek za pomoci elektrického kola nebo pomocí samoobslužného poštovního automatu je dobrým řešením, tyto novinky také přináší řadu výzev.

Vysoce bezpečné uzamykání boxu DHL se zásilkami
Hodnota internetových objednávek roste, takže je stále důležitější používat spolehlivý bezpečnostní systém uzavření. Mnoho poskytovatelů logistiky vybavuje své přepravní systémy elektromechanickými uzávěry, vhodné pro otevření a uzavření uložného boxu bez potřeby používat klíče. Kontrolní systém zaznamenává všechny události. Tak můžete kdykoliv zjistit, kdo a kdy měl do prostoru přístup. Pro více informací o tom, jak fungují elektromechanické uzávěry, se podívejte na níže uvedené video.

Efektivní a nepřetržité 24h/7dní v týdnu doručení a vrácení poštovních zásilek
Dodávky poštovních zásilek končí často na poštách s omezenou pracovní dobou. Proto byly vyvinuty samoobsužné poštovní automaty. Samoobsužné poštovní automaty jsou umístěny na veřejných místech a jsou snadno přístupné poskytovatelům logistických služeb a spotřebitelům. Zákazník se může rozhodnout, kdy si svou zásilku vyzvedne nebo vrátí. Dveře jednotlivých úložných boxů jsou uzavřeny našimi elektromechanickými uzávěry. Uzavírací systém navíc poskytuje užitečné informace o stavu uzamčení dvířek úložného boxu, takže ovládání může být řízeno centrálně přes datový server.

Dále by Vás mohly zaujmout následující produkty: