Ekonomika 24h/7 dní v týdnu - zajištění samoobslužných strojů ve veřejných prostorách

Samoobslužná lékárna
zásobník léků byl vyvinut proto, aby volně dostupné léky mohli být spotřebiteli k dispozici 24 hodin denně. Pro naplnění zásobníku léků a ochranu lékařských medikamentů uvnitř stroje je důležité, aby měl k automatu přístup pouze oprávněný personál. Vybavením dveří elektromechanickým uzávěrem chrání dveře proti nežádoucímu přístupu, a to i zvenku. Software ve stroji také umožňuje servisním technikům získat přístup k údržbě. To znamená, že údržbu lze provádět kdykoli mimo pracovní dobu.


Nabíjecí stanice pro elektrotransport
Inteligentní města usilují o nižší spotřebu paliva dopravních prostředků v centrech měst. Trend směřuje k elektromobilitě. K dobíjení elektronických kol nebo skútrů je ve městě potřeba několik nabíjecích stanic. K zástrčce pro dobíjení je možno se dotat díky elektromechanickému uzávěru. Ten se otevře díky čipové kartě RFID, čtečka karet řídí proces uzavření. To umožňuje přístup pouze registrovanému uživateli k elektrické zásuvce. Další informace naleznete ve videu níže.

Zaskakovací uzávěr, elektronické odemykání pro venkovní použití (R4-EM) Zaskakovací uzávěr, elektronické odemykání pro venkovní použití (R4-EM) https://i.vimeocdn.com/video/503764686_100x75?r=pad PT1M28S 2014-10-10 Velká svěrná síla; otevírá i při velkém zatížení. Elektronické ovládání je odolné proti vniku vody a prachu. Odolává vandalismu díky dálkovému ovládání. Vestavěný mikrospínač pro odezvu o stavu (otevřený / uzavřený stav). V případě výpadku elektrického proudu, lze jednoduše mechanicky odemknout. Může být napojen na různé elektronické klíčové systémy. No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro R4-EM,Zaskakovací elektrický uzávě,Zaskakovací uzávěr

Dále by Vás mohly zaujmout následující produkty: