Ušetřete díky našim uzemňovacím nýtům - již žádné šroubování ani svařování

Uzemňovací nýty jsou měděné trhací nýty s mosaznými svorkami.  K uzemnění produktů jsou často používány navařovací šrouby s velkým počtem volných součástek. S našimi uzemňovacími nýty dokážete uzemňit váš produkt rychle a velmi snadno bez svařování nebo šroubování.

To může vést k úsporám vašich nákladů až o 65 %, protože náklady na pracovní sílu jsou výrazně sníženy díky efektivnější montáži, vyšší kvalitě a menšímu množství odpadu.

Podívejte se na naše video a poznejte ten rozdíl >> Měděné uzemňovací trhací nýty jsou k dostání s 1, 2 nebo 4 svorkami k připevnění vodičů, na které je možné připevnit standardní kabelové koncovky. Tyto trhací nýty se montují nářadím z jedné strany a garantují dobrou elektrickou vodivost. Elektrický kontakt vytvoří tři mosazné zoubky, které se v průběhu nýtovacího procesu zasunou do plošného materiálu.

Výhody uzemňovacího trhacího nýtu:

  • Snížením množství malých volných součástek urychlíte montážní proces a můžete tak uspořit až 65% nákladů
  • Jednoduchá montáž jen z jedné strany
  • Upevňovací prvek je spolehlivý,  bezproblémové připojení k elektrickému obvodu i v pozinkovaném nebo lakovaném materiálu

Příklad z praxe:
Zjistěte, jak náš zákazník společnost Brink Climate Systems úspěšně využila uzemňovací nýty do svých produktů. Snížením počtu jednotlivých volných dílů při montáži bylo dosaženo značných úspor nákladů. V tomto videu vám ukážeme, jak jednoduše a rychle lze dosáhnout uzemnění pomocí uzemňovacích trhacích nýtů ve větrací mřížce s rekuperací tepla:


Rady na míru

Chcete více informací o našich uzemňovacích nýtech? Naši techničtí poradci vám rádi pomohou a poskytnou vám potřebné informace. Zavolejte nám na +420 533 555 200 nebo pošlete e-mail na info@heyman.cz

Máte zájem o tento produkt? Klikněte na obrázek níže pro více informací o produktu, jednoduché a bezplatné stažení CAD souborů nebo vyžádání vzorku. 

Potřebujete technické poradenství?

Všichni naši odborníci mají technické vzdělání. Rádi vám pomohou, pokud máte nějaké dotazy nebo požadujete nezávaznou technickou radu.

Heyman Kontakt

Služby zákazníkům

+420 533 555 200

info@heyman.cz