S pomocí vysokovýkonných nýtovacích matic, vybral Medirol s.r.o. pro své produkty nejlepší variantu šroubového spojení v kulatých trubkách

MEDIROL s.r.o. je výrobce zdravotnické transportní techniky se sídlem v Praze. Když tato firma v roce 1996 vznikla, její cíl byl jednoduchý: vyvíjet a vyrábět jedny z nejlepších transportních prostředků, které budou pomáhat pacientům a záchranářům po celém světě.

V minulosti společnost MEDIROL s.r.o. používala pro vytvoření závitu ve svých trubkových profilech klasickou technologii, tedy vložky s navařenou maticí, které si sama vyráběla. Cílem spolupráce s technickým poradcem firmy Heyman bylo tento výrobní proces zefektivnit. Výsledkem je využití vysokovýkonných nýtovacích matic

 

Vysokovýkonné nýtovací matice jsou pevné i v kruhových trubkách.

Použití vysokovýkonných nýtovacích matic je flexibilní proces s velkou přesností. Během instalace nýtovacích matic se nejdříve roztáhne tenkostěnný drážkovaný dřík v montážním otvoru, zaklíní se v nosném materiálu a vytvoří tak tvarový styk. Poté se začíná s tvořením patky na opačné straně obrobku, čímž je dosaženo sevření nosiče závitu a materiálu. Schopnost dokonale vyplnit otvor vede k vysoké ochraně protočení a vysoké odolnosti vůči korozi. Tělo nýtu se perfektně přizpůsobuje vnitřnímu poloměru stěny, proto jsou vysokovýkonné nýtovací matice obzvláště pevné v kruhových trubkách. K usazení nýtovacích matic zvolila firma MEDIROL s.r.o. aku nářadí TorqueFox V2. Zvolené aku nářadí nemá žádné kabely ani vzduchové hadice, což umožňuje velkou flexibilitu při výrobě a navíc bezpečnou, tichou a čistou práci.

Využití vysokovýkonných nýtovacích matic umožnilo zefektivnit výrobní proces, snížit výrobní náklady a zároveň zvýšit kvalitu a životnost zdravotnické transportní techniky.

Kliknutím na obrázek, dostanete podrobné informace k jednotlivým produktům níže