Kabelová spojka AC-05 pro elektromechanický uzávěr

Chcete u jednoho produktu současně otevřít dva uzávěry jedním spouštěčem bez použití elektroniky? Nebo chcete ovládat jeden uzávěr ze dvou různých míst? Tyto aplikace můžete vyřešit čistě mechanicky, a to díky nové kabelové spojce.

.
Uzávěry s mechanickým dálkovým ovládáním
Série skrytých dálkových uzávěrů R4 lze ovládat na dálku pomocí kabelu nebo tyče. Tento uzávěr existuje v různých velikostech a provedeních a lze jej ovládat různými typy spouštěčů typu pák a tlačítek. Díky silnému uzavření v kombinaci s flexibilním provozem je tento systém vhodný pro použití kdekoliv.

Díky kabelové spojce můžete ovládat dva uzávěry současně
S novou kabelovou spojkou můžete ovládat dva uzávěry z jednoho ovládacího bodu nebo naopak otevřít jeden uzávěr ze dvou různě umístěných ovladacích bodů. Například: v praxi jsou velké poklopy strojů často opatřeny dvěma uzávěry s jedním centrálním ovládáním. Nebo ovládejte jeden uzávěr ze dvou různých bodů, abyste například otevřeli nákladový prostor nebo dveře vozidla zvenku a zevnitř.

R4 splitterPříklady použití

ticketautomaat

Bezpečné uzavření automatu na jízdenky

Přední panel stroje je pevně zajištěn v rámu pomocí 2 skrytých zaskakovacích uzávěrů. Uzávěry jsou spojeny kabelem s ovládacím spouštěčem. Kabel se jednoduše napojí na uzávěr, takže instalace je velmi rychlá a snadná. Uživatel může otevřít přední panel zvenčí pomocí klíče.

tractor

Snadné uzavření kapoty

Snadné uzavření kapoty traktoru díky dálkově ovládanému uzávěru R4-30. Tento uzávěr je extrémně tolerantní a proto je vhodný pro dlouhé, flexibilní panely, jako je tato kapota. Uzávěr lze otevřít i na dálku díky bowden kabelu.Klikněte níže a zjistěte, jaké kombinace jsou možné: