3 důvody proč si vybrat skrytý přítažný uzávěr

Skrytý panelový uzávěr je uzávěr, který umožňuje jednoduše otevřít a zavřít dveře nebo panel.

K tomu nejsou zapotřebí žádné klíče ani nářadí, pouze rukojeť. Díky tomu je ideální použít uzávěr v aplikacích, kde je důležité intuitivní ovládání, ale omezení přístupu není bezprostředním problémem. 3 další hlavní výhody skrytého uzavření panelu:

  1. Vysoký komfort s 3 různými vytahovacími silami
    Pružina, která udržuje uzávěr v uzavřené poloze, je k dispozici ve třech různých silách. Síla potřebná k otevření uzávěru závisí na aplikaci a ergonomii. Pokud je tlak aplikován na zadní stranu panelu z aplikace, musí být uzávěr dostatečně silný, aby zůstal uzavřený. Na druhé straně se panel otevře ručně. To lehké uživatelsky oblíbené, aby se ještě víc zvýšil komfort.

  2. Skrytá a zaklikávací montáž
    Uzávěr panelu je upevněn na vnitřní straně dveří a rámu. V důsledku toho není uzávěr na vnější straně viditelný a tím můžeme lehce dosáhnout plochého a čistého designu. Volitelná zacvakávací verze je dokonce namontována bez nářadí nebo upevňovacích prvků. Uzávěr lze snadno zacvaknout do čtvercového otvoru rukou, takže montáž je velmi rychlá.

  3. Signalizace pro otevření a uzavření
    Skrytý přítažný uzávěr může být volitelně vybaven integrovaným mikrospínačem. Spínač registruje polohu uzávěru a může vysílat elektrický signál s otevřenými i zavřenými dveřmi. Signál lze použít k řízení následného procesu (start nebo stop, lampa, audio signál, alarm atd.)

Sledujte provoz skrytého přítažného uzávěru ve videu níže:

Klikněte na obrázky níže, pro více iformací, CAD soubory pro obě varianty: