Dálkově ovládané uzávěry v praxi

Bezpečné otevírání a zavírání dveří a poklopů na dálku je pro návrháře výzvou. Jednou z nejznámějších využití dálkově ovládaných uzávěrů je otevření kapoty automobilu. Kapotu lze otevřít zevnitř pomocí spínače a bowden kabelu. Tento modulární systém je však výborně použitelný i v mnoha dalších využití v různých průmyslových odvětví.

Bezpečně a spolehlivě uzavírají boční dveří sklizeče hroznů
Boční dveře stroje na sklizeň hroznů se nesmějí během jízdy samostatně otevírat. To by představovalo potenciální nebezpečí pro řidiče a mohlo by poškodit plodiny. Kromě toho dvířka také chrání jemné části stroje. Můžete použít robustnost a pohodu Bowdenzugu. Robustní uzávěr není zvenčí vidět, a díky kabelu bowden se jednoduše ovládá.

Dálkově ovládaný uzávěr ve sběrači hroznů od firmy ERO Dálkově ovládaný uzávěr ve sběrači hroznů od firmy ERO https://i.vimeocdn.com/video/746836568_100x75.jpg?r=pad PT1M42S 2018-12-05 https://www.heyman.cz/uzavery/dalkove-ovladane-uzavery.html Dálkově ovládaný západkový uzávěr je vhodný pro uzavření a otevření panelů a dvířek. Uzávěr je robustní a má velkou uzavírací sílu (18 000 N) a snadnou obsluhu. Dvojitá rotační západka je velmi tolerantní jak ve vertikálním, tak i horizontálním směru. No Heyman Manufacturing Sro 2019 Heyman Manufacturing Sro

Bezpečné a snadné zavírání dveří v kamnech
Design, spolehlivost a snadné použití jsou důležitými body při návrhu nového krbu. Uzávěr musí bezpečně a spolehlivě uzavírat dvířka krbu i při vysokých teplotách.

Skrytý kompaktní uzávěr v designu krbových kamen Skrytý kompaktní uzávěr v designu krbových kamen https://i.vimeocdn.com/video/680724778_100x75.jpg?r=pad PT1M3S 2014-12-08 Velmi kompaktní rozměry a skrytá montáž. Robustní zámek; pro uzavření stačí nepatrný tlak. Obsluha manuální nebo dálkovým ovládáním (bowdenem). Jednoduchá zástavba díky kompaktním rozměrům. S ovládací jednotkou může být propojeno několik uzávěrů. Online Design-příručka Vám pomůže vybrat správný R4 uzávěr pro Vaši aplikaci. No Heyman Manufacturing Sro 2019 Heyman Manufacturing Sro skrytý uzávěr,skryté uzávěry,kompaktní uzávěr,kompaktní uzávěry,uzávěry,uzávěr,krbová kamna,krb,krby,designový uzávěr,designové uzávěry,heyman,heyman manufacturing

  • manuální nebo dálkově ovládané uzávěry pro otevření a uzavření dvířek krbu 
  • vestavěná montáž, poskytuje výrobku štíhlý design 
  • robustní zámek; pro uzavření stačí nepatrný tlak 
  • s ovládací jednotkou může být propojeno několik uzávěrů