Dálkově ovládané uzávěry v praxi

Bezpečné otevírání a zavírání dveří a poklopů na dálku je pro návrháře výzvou. Jednou z nejznámějších využití dálkově ovládaných uzávěrů je otevření kapoty automobilu. Kapotu lze otevřít zevnitř pomocí spínače a bowden kabelu. Tento modulární systém je však výborně použitelný i v mnoha dalších využití v různých průmyslových odvětví.

Bezpečně a spolehlivě uzavírají boční dveří sklizeče hroznů
Boční dveře stroje na sklizeň hroznů se nesmějí během jízdy samostatně otevírat. To by představovalo potenciální nebezpečí pro řidiče a mohlo by poškodit plodiny. Kromě toho dvířka také chrání jemné části stroje. Můžete použít robustnost a pohodu Bowdenzugu. Robustní uzávěr není zvenčí vidět, a díky kabelu bowden se jednoduše ovládá.

Dálkově ovládaný uzávěr ve sběrači hroznů od firmy ERO Dálkově ovládaný uzávěr ve sběrači hroznů od firmy ERO https://i.vimeocdn.com/video/746836568_100x75?r=pad PT1M42S 2018-12-05 https://www.heyman.cz/uzavery/dalkove-ovladane-uzavery.html Dálkově ovládaný západkový uzávěr je vhodný pro uzavření a otevření panelů a dvířek. Uzávěr je robustní a má velkou uzavírací sílu (18 000 N) a snadnou obsluhu. Dvojitá rotační západka je velmi tolerantní jak ve vertikálním, tak i horizontálním směru. No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro

Bezpečné a snadné zavírání dveří v kamnech
Design, spolehlivost a snadné použití jsou důležitými body při návrhu nového krbu. Uzávěr musí bezpečně a spolehlivě uzavírat dvířka krbu i při vysokých teplotách.

Skrytý kompaktní uzávěr v designu krbových kamen Skrytý kompaktní uzávěr v designu krbových kamen https://i.vimeocdn.com/video/680724778_100x75?r=pad PT1M3S 2014-12-08 Velmi kompaktní rozměry a skrytá montáž. Robustní zámek; pro uzavření stačí nepatrný tlak. Obsluha manuální nebo dálkovým ovládáním (bowdenem). Jednoduchá zástavba díky kompaktním rozměrům. S ovládací jednotkou může být propojeno několik uzávěrů. Online Design-příručka Vám pomůže vybrat správný R4 uzávěr pro Vaši aplikaci. No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro heyman manufacturing,heyman,designové uzávěry,designový uzávěr,krby,krb,krbová kamna,uzávěr,uzávěry,kompaktní uzávěry,kompaktní uzávěr,skryté uzávěry,skrytý uzávěr

Výhody dálkově ovládaných uzávěrů jsou:

  • manuální nebo dálkově ovládané uzávěry pro otevření a uzavření dvířek krbu 
  • vestavěná montáž, poskytuje výrobku štíhlý design 
  • robustní zámek; pro uzavření stačí nepatrný tlak 
  • s ovládací jednotkou může být propojeno několik uzávěrů