Zpracování kovu

  Zpracování kovu

  Chytrý průmysl -> v posledních několika letech jsme zaznamenali jasný trend směrem ke krátkým dodacím lhůtám. Digitalizace výrobních procesů otevírá zákazníkům i dodavatelům zcela nové perspektivy. Optimalizace nákladů a kvality se stává stále více nezbytným předpokladem, kdy by mělo platit pravidlo objednejte dnes, dodáme zítra. Tyto změny vyžadují flexibilní stroje a nářadí i spolehlivé dodavatele. V posledních několika letech jsme podpořili kovozpracující průmysl s těmito výzvami:

  • Rychlé a udržitelné výrobní procesy
  • Investice do rychlosti, kvality a flexibility
  • Inovace v přístupových systémech a snadná údržba

   

   

 1. Rychlá montáž s dlouhou životností

  Rychlá montáž s dlouhou životností

  Stále kratší životní cykly produktů, kvůli neustále se zrychlujícímu technologickému pokroku a měnícím se požadavkům zákazníků, vyžadují flexibilní výrobní procesy. Díky modulární struktuře produktu je možné rychle reagovat na požadavky zákazníků v pozdní fázi výrobního procesu. To dokonale zapadá do strategie Quick Response Manufacturing (QRM) s cílem zkrátit propustnost.

  Přečtěte si více
 2. Investice do rychlosti, kvality a flexibility!

  Investice do rychlosti, kvality a flexibility!

  V kovozpracujícím průmyslu se velikosti sérií zmenšují. Objednávky se stále více skládají z menších výrobních jednotek a větší rozmanitosti produktů. Z tohoto důvodu stále více společností investuje do upevňovacích systémů, které nabízejí rychlost, kvalitu a flexibilitu. Tyto inovativní systémy vedou ke zvýšení produktivity práce, kratším dodacím lhůtám, doby nastavení a nižším nákladům na prostoje.

  Přečtěte si více
 3. Přístup k inovacím systému a snadná údržba

  Přístup k inovacím systému a snadná údržba

  Trend směřuje k chytřejším a kompaktnějším designům produktů a efektivnější údržbě. Základem provozuschopnosti jsou klíčové prvky rychlost, jednoduchost a hospodárnost při návrhu. Tento vývoj podporujeme inovativními funkcemi v naši přístupové a uzavírací technice.

  Přečtěte si více
,

3 položek

Zobrazit na stránce