Zákazníkovo využití: Procesně bezpečné vytvoření závitů v lakovaných dílech

Firma KML, výrobce kabin pro lodní a kontejnerové jeřáby, hledala alternativu za navařovací matice. Nevýhodou navařovacích matic je jejich obtížné nastavení, rozstřik při svařování často poškozuje závit šroubu a zakrývání závitů před lakováním je časově velmi náročná práce.

S naší pomocí se společnost KML rozhodla pro systém vysokovýkonného nýtovacího systému: systém, který se skládá z kombinace vysokovýkonných nýtovacích matic a montáže pomocí aku nýtovacího nářadí TorqueFox. Kulaté nýtovací matice se aplikují po lakování, což ušetří spoustu času. Umístění kulatých matic do pětihranných otvorů vytváří vysoký točivý moment v důsledku radiální expanze. To značně zvyšuje odolnost vůči protáčení. Díky velmi kompaktnímu a lehkému aku nářadí TorqueFox s monitorováním pracovního procesu, jsou nýtovací matice nasazeny bezchybně.

Výsledek: Enormní zvýšení produktivity i kvality. Podívejte se na video níže, jak KML hodnotí své velmi dobré zkušenost s tímto systémem.

Vysokovýkonný nýtovací systému má následující výhody:

  • Odolnost vůči vibracím a vysokému dynamickému zatížení
  • Vysoký krouticí moment díky radiálnímu roztažení nýtovací matice v pětihranných otvorech
  • Vytvoření závitů až po lakování šetří čas
  • Bezchybná montáž s ergonomickým aku nářadím TorqueFox

Chcete vědět více informací? Kliknutím na produkty níže zobrazíte soubory CAD, vzorky a bližší informace o produktu:

Potřebujete technické poradenství?

Všichni naši odborníci mají technické vzdělání. Rádi vám pomohou, pokud máte nějaké dotazy nebo požadujete nezávaznou technickou radu.

Heyman Kontakt

Služby zákazníkům

+420 533 555 200

info@heyman.cz