Výroba strojů a přístrojů

  Výroba strojů a přístrojů

  Štíhlá výroba, šetření nákladů, jednoduché ovládání a odolnost vůči korozi jsou vracející se témata, která hrají velkou roli v mnoha využitích během konstrukčního nebo výrobního procesu v oblasti strojírenských a instalačních konstrukcí. V průběhu let jsme nasbírali na trhu znalosti a zkušenosti především v následujících oblastech:

  • Inovativní elektromechanické uzavírací systémy
  • Rychlé a pevné montáže
  • Optimální provozuschopnost

   

 1. Inovativní elektromechanické uzavírací systémy

  Inovativní elektromechanické uzavírací systémy

  Volba správného uzavíracího systémunabízí spoustu výhod v strojírenských a inženýrských konstrukcích. Tyto systémy pozitivně působí na bezpečnost, spolehlivost, kvalitu a provozuschopnost Vašich strojů. Také u uzávěrů jde vývoj rychle dopředu a automatizace hraje stále důležitou roli.

  Přečtěte si více
 2. Rychlá montáž s dlouhou životností

  Rychlá montáž s dlouhou životností

  Stále kratší životní cykly produktů, kvůli neustále se zrychlujícímu technologickému pokroku a měnícím se požadavkům zákazníků, vyžadují flexibilní výrobní procesy. Díky modulární struktuře produktu je možné rychle reagovat na požadavky zákazníků i v pozdní fázi výrobního procesu. To dokonale zapadá do strategie Quick Response Manufacturing (QRM) s cílem zkrátit dodací lhůty.

  Přečtěte si více
 3. Optimální provozuschopnost

  Optimální provozuschopnost

  Trendem v oblasti strojírenství jsou stále kompaktnější rozměry a efektivnější servisní přístupnost. Při údržbě stroje hraje důležitou roli rychlost, jednoduchost a hospodárnost. Podporujeme tento vývoj za pomoci inovativních řešení.

  Přečtěte si více