Velká síla kompaktního kompresního uzávěru (E3)

Menší velikost je pravidelně spojována s nižším výkonem, ale není tomu tak vždy. Náš kompaktní kompresní uzávěr je toho dokonalým příkladem. Například kompaktní kompresní uzávěr je z hlediska výkonu a funkčnosti srovnatelný se standardním kompresním uzávěrem.

Kdy se rozhodnout pro kompaktní kompresní uzávěr?
Kompaktní kompresní uzávěr se často požívá v místech, kde je malý montážní prostor. Lze jej však použít i v místech, kde problém s montážním prostorem není. Kompaktní kompresní uzávěr je pevný a odolný vůči vibracím, uzávěr má stejnou životnost a odolnost jako standardní kompresní uzávěr. Když jsou tvary hlavy, rukojeti a možnosti výběru klíčových možností pro vaši aplikaci méně důležité, potom je kompaktní uzávěr cenově výhodnější než standardní kompresní uzávěr.
 
Podívejte se na video o kompaktním kompresním uzávěru zde >>

 
Srovnejte rozdíly
Abychom si mohli dobře vybrat mezi různými kompresními uzávěry, shrnuli jsme pro vás důležité vlastnosti kompaktního kompresního uzávěru a standardního kompresního uzávěru do níže uvedeného přehledu viz tabulka:

 

Kompaktní
kompresní uzávěr

Standardní
kompresní uzávěr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komprese

6,4 mm

6,4 mm

Sevření

Pevné / nastavitelné

Pevné / nastavitelné

Rozsah sevření (mm)

3 - 46

11 - 55

Materiál

odlitek zinku/ nerezová ocel

odlitek zinku/       nerezová ocel/hliník

Druh ochrany proti vodě

IP65

IP65

Odolnost vůči vibracím

Tvary hlav

6

12

Rukojeť

-

Klíčové možnosti

-

 
Kde je uzávěr, tam jsou často i dva panty!
Správná kombinace uzávěrů a pantů vytváří optimální řešení přístupu. Pomocníkem při výběr pantů je náš podrobný a přehledný vyhledávací filtr, který naleznete na našem webu. Kliknutím na odkaz níže získáte kompletní přehled našeho sortimentu pantů.
 

Chtěli byste se dozvědět více informací o otočných západkových uzávěrech s kompresí? Potom klikněte na následující produkty níže >>

 

 

Potřebujete technické poradenství?

Všichni naši odborníci mají technické vzdělání. Rádi vám pomohou, pokud máte nějaké dotazy nebo požadujete nezávaznou technickou radu.

Heyman Kontakt

Služby zákazníkům

+420 533 555 200

info@heyman.cz