Vodotěsný uzávěr v líhni drůbeže: mnoho výhod pro firmu Petersime

K vodotěsnému uzavření technické konzoly v líhni drůbeže, použila firma Petersime, výrobce líhní drůbeže, kompresní uzávěr s nastavitelným rozsahem sevření. V následujícím videu Vám aplikační technik, z oddělení výzkumu a vývoje Bilal Oualhadj, ukáže aplikaci uzávěru a jeho výhody.

Kompresní uzávěry a zámky Southco E3 od firmy Heyman Kompresní uzávěry a zámky Southco E3 od firmy Heyman https://i.vimeocdn.com/video/634308222_100x75.jpg?r=pad PT1M38S 2017-05-11 https://www.heyman.cz/uzavery/zapadkove-uzavery/kompresni-uzaver-ip65-s-klicem-nastavitelny-e3.html - komprese zajišťuje dobré utěsnění (odpovídá požadavkům NEMA a IP-65) - robustní, spolehlivý, odolný proti vibracím - klíčové ovládání pro bezpečný přístup nastavitelný rozsah sevření, vhodný pro různé tloušťky materiálů No Heyman Manufacturing Sro 2020 Heyman Manufacturing Sro uzávěr s kompresí,kompresní zámky,uzávěr se západkou,zámky a uzávěry,kompresní uzávěry,uzávěry Southco,E3,Heyman,Southco E3,uzavírací technika,vibraciodolné uzávěry

Automatické líhně
Líhně se skládájí ze dvou velkých komor, oddělených od sebe technickou konzolou, která obsahuje elektroniku a stlačený vzduch. V elektronické části se nachází ovládání ventilátorů a regulace teploty a vlhkosti.

Vodotěsné uzavření technické konzoly
Bilal Oualhadj, aplikační technik z oddělení výzkumu a vývoje. „Komory líhní jsou čištěny tlakovou myčkou po každém cyklu a proto technická konzola s citlivou elektronikou musí být vodotěsně uzavřena. Zcela vhodné uzavření poskytl uzávěr s kompresí (E3), který je nastavitelný na různý rozsah sevření: uzávěr zatlačí dvířka konzoly do těsnění a zajistí, že k elektronice nepronickne žádná voda“.

• snadná montáž a přizpůsobení
• nastavitelný rozsah sevření, vhodný pro různé tloušťky materiálů
• prachuvzdorné a vodotěsné uzavření, odpovídá NEMA4/IP65
• žádné poškození, konstantní přítlak: západka rovnoměrně přitahuje dvířka do rámu s těsněním

Více informací o belgické firmě Petersime vyrabějící líhně drůbeže: www.petersime.com