Znáte ty nejvhodnější trhací nýty do velmi tenkého plechu?

Trhací nýt s velkou kontaktní plochou je ideální pro upevnění velmi tenkých nebo měkkých materiálů. Volte variantu s velkou závěrnou hlavou, pokud je měkký materiál na slepé straně (zadní straně) konstrukce. Tyto nýty jsou ideální pro použití v tenkých materiálech, ale také ve velkých otvorech a drážkách.


TVD - Trhací nýty
uzavřené / s velkou závěrnou hlavou
Uzavřené nerezové trhací nýty mají díky pohárkovému tvaru nýtu schopnost uzavřít a utěsnit závěrnou hlavu na slepé straně proti vniku vzduchu a vlhkosti.


Avinox - und Avibulb - Trhací nýty
odolné vůči vibracím / s velkou závěrnou hlavou
Tyto trhací nýty jsou velmi univerzální a vyznačují se dobrou schopností vyplnit montážní otvor. Tyto nýty máme k dispozici v oceli a nerezové oceli.                                    


MV - Trhací nýty
Multigrip / odolné vůči vibracím / s velkou závěrnou hlavou
Velký rozsah tloušťky sevření 4,5 mm, vám zjednoduší skladování množství různých typů trhacích nýtů. Velká závěrná hlava na slepé straně zajišťuje vynikající upnutí obrobku.


Avex - Trhací nýty

Multigrip / vyplní montážní otvor / s velkou závěrnou hlavou
Trhací nýty-Multigrip se v montážním otvoru výrazně roztahují, z tohoto důvodu, lze i v nepřesných montážních otvorech vytvořit spoj odolný vůči vibracím.

Vyberte si tu správnou velikost závěrné hlavy nýtu
Pokud je měkký nebo tenký materiál v přední části konstrukce, doporučujeme variantu nýtu s velkou plochou hlavou S pomocí našeho vyhledývacího filtru naleznete velmi rychle ten správný nýt pro vaši aplikaci >>