Realizace spolehlivých spojení v plastu

S vysokovýkonnou nýtovací maticí je závitování do plastu hračkou

Během instalace vysokovýkonné nýtovací matice se nejdříve vroubkovaná část radiálně roztáhne a zaklíní zoubky do nosného materiálu. Vytvoří se tak příruba. Tato schopnost vyplnit montážní otvor vede k extrémně vysokému točivému momentu a vysoké odolnosti vůči vibracím. Vzhledem k tomu, že tyto vysokovýkonné nýtovací matice mají velký rozsah svěrné síly (Multigrip), jsou velmi vhodné pro usazení závitů do vyztužených plastů o různých tloušťkách.

S naším kroutícím momentem řízeným nářadím, můžete nýtovací matice montovat snadno a rychle. Nastavení zdvihu již patří minulosti.
Video ukazuje výhody vysokovýkonných nýtovacích matic >>

Síla rozpěrných nýtů v umělé hmotě

Rozpěrné nýty zajišťují pevné spojení v měkkých materiálech, a jsou proto ideální pro použití do plastů. Některé příklady z praxe:

Einsatz von Spreizniet im Gepäcknetz   Spojení odolné vůči vibracím

Plastový držák pro konstrukci skříňové soupravy je připevněn rozpěrnými nýtovacími maticemi ke kovové desce. Díky velké závěrné hlavě jsou tyto nýtovací matice vhodné pro připevnění do měkkých nebo křehkých materiálů. Hlava nýtu je zajištěna tak, aby bylo vytvořeno spojení odolné vůči vibracím.

     
Spreizniet in einem LKW   Velká svěrná síla prostřednictvím rozpěrného plastového nýtu

Rozpěrné plastové nýty lze snadno a rychle namontovat pomocí standardního nářadí. Protože je nýt z plastu, nemůže dojít k žádné korozi nebo poškození laku. Díky vysoké svěrné síle sedí ventilační mřížka při tomto využití obzvláště pevně.

Icon   Máte další otázky nebo potřebujete více informací ? Zavolejte nám 543 214 900

 Další spolehlivé upevňovací prvky do plastu naleznete zde: