Využijete speciální funkce u teleskopických výsuvů?

S jednoduchým teleskopickým výsuvem můžete bez námahy vytáhnout a zasunout zásuvky, moduly, regály a mnoho dalších konstrukcí. V našem sortimentu nabízíme výsuvy s velkým množstvím různých specifických funkcí. Níže se zaměříme na dvě speciální funkce:

 

 

Teleskopické výsuvy s vyjímatelným vnitřním dílem

Teleskopické výsuvy s touto funkcí mají možnost zcela vyjmout vnitřní díl z výsuvu. To znamená, že výsuv můžete zcela nezávisle namontovat zvlášť na zásuvku a rám. Zásuvka se pak jednoduše zasune do rámu a vnitřní díl se zasune zpět do výsuvu a zajistí. Tento způsob montáže šetří čas a pracovní sílu, protože montáž a vyrovnání je mnohem jednodušší.

Výsuv s touto funkcí je také ideální pro servis a údržbu. Vnitřní díl výsuvu lze snadno vyjmout pomocí zajišťovací západky. Tato funkce umožňuje rychlou výměnu kompletních zásuvek/modulů bez nutnosti demontáže výsuvu.

 

Teleskopické výsuvy s odporem proti vysunutí

Teleskopické výsuvy s odolností vůči otevření/vysunutí mají funkci tzv. „přidržení“. To znamená, že výsuv musí být aktivně vytažen z uzavřené polohy. To má tu výhodu, že se zásuvky/moduly neotevírají samovolně. Myslete na pojízdné vozíky, kde zásuvky musí zůstat při pohybu uzavřené.

Funkce „odpor proti vysunutí“ také poskytuje hmatatelnou fixaci, když je výsuv zatlačen. Tato fixace dává obsluze signál, že výsuv je správně uzavřen. Pokud uživatel násilně zavře zásuvku nebo modul, tato funkce také zabrání zpětnému otevření zásuvky. To zvyšuje životnost designu.

 

Potřebujete technické poradenství?

Všichni naši odborníci mají technické vzdělání. Rádi vám pomohou, pokud máte nějaké dotazy nebo požadujete nezávaznou technickou radu.

Heyman Kontakt

Služby zákazníkům

+420 533 555 200

info@heyman.cz