Rychlá montáž s dlouhou životností

Stále kratší životní cykly produktů, kvůli neustále se zrychlujícímu technologickému pokroku a měnícím se požadavkům zákazníků, vyžadují flexibilní výrobní procesy. Díky modulární struktuře produktu je možné rychle reagovat na požadavky zákazníků i v pozdní fázi výrobního procesu. To dokonale zapadá do strategie Quick Response Manufacturing (QRM) s cílem zkrátit dodací lhůty.

Zkrácení výrobního času
Společnost Ultimaker vyvíjí a vyrábí 3D tiskárny pro zákazníky z průmyslového odvětví a vzdělávání. Pro nastavení výšky tiskové tabulky "vyhřívaného lůžka" se společnost Ultimaker rozhodla vyměnit volné šrouby se zápustnou hlavou za lisovací šrouby. Ty jsou plně automaticky vsazeny lisovacím strojem Pemserter 2000. Toto řešení snižuje počet spojovacích prvků a šetří čas montáže. Na základě analýzy cenových nákladů se lisovací šrouby staly nejvhodnějším řešením
Podívejte se na výhody použití lisovacích šroubů v tiskárně firmy Ultimaker ve videu níže:

Snížení montážních nákladů díky inovativním nýtovaným spojům
Svařování je široce používáno v zemědělském průmyslu, vyžaduje však řemeslnou zručnost a je velmi časově náročné. Stále více firem proto místo svařování přechází na nýtování. To zajišťuje velmi pevné a udržitelné spojení a také zkracuje dodací lhůtu, zvyšuje výrobní kapacitu a snižuje výrobní náklady. Příklad využití a změny systému u našeho zákazníky firmy Förster-Technik jasně ukazuje všechny výhody a enormní úsporu času.
Podívejte se na video:

Efektivní a flexibilní nýtovací proces nahrazuje svařovací proces u špičkových výrobců strojů
Hlavní výhodou přechodu ze svařování k nýtování je zkrácení průběžné výrobní doby. Nýtováním dílů je úroveň kvality snadno zaručena bezchybnou montáží. To nejen šetří materiály, ale také umožňuje výrazně zkrátit dodací lhůty. 
Podívejte se na zkušenosti našeho zákazníka firmy ZAHORANSKY:

 

Kliknutím na následující produkty, zjistíte bližší informace, rychle stahnete zdarma CAD soubory, nebo si zajistíte vzorky pro Váš prototyp.

 

Potřebujete technické poradenství?

Všichni naši odborníci mají technické vzdělání. Rádi vám pomohou, pokud máte nějaké dotazy nebo požadujete nezávaznou technickou radu.

Heyman Kontakt

Služby zákazníkům

+420 533 555 200

info@heyman.cz