Optimální provozuschopnost

Trendem v oblasti strojírenství jsou stále kompaktnější rozměry a efektivnější servisní přístupnost. Při údržbě stroje hraje důležitou roli rychlost, jednoduchost a hospodárnost. Podporujeme tento vývoj za pomoci inovativních řešení.

Údržba nad hlavou
Údržba stropních zařízení je vždy výzvou. Servisní technik často stojí na skládacím žebříku a potřebuje obě ruce volné pro stabilitu, balanc a jistotu. Používání nářadí jako jsou montážní klíče a šroubováky, tedy nejsou žádoucí. Použití skrytých tlakových uzávěrů Pinlatch v servisních dvířkách, umožňuje otevření servisních dvířek jen pohybem jedné ruky. Servisní dvířka uzavřeme stlačením. Mezi další přednosti uzávěru je jeho hladký a čistý design. Podívejte se na video o výhodách tlakového uzávěru Pinlatch v rekuperačních jednotkách firmy NedAir >>


Krátké prostoje díky rychlé výměně vnitřní části
Teleskopické výsuvy se snadno instalují do kovových krytů, jakou např. v odbavovacím zařízení u leteckých společností. Používané teleskopické kvýsuvy jsou opatřeny odnímatelnou vnitřní částí, takže jedna část může být připevněna k rámu odbavovacího zařízení a druhá část k zásuvce. Teleskopické výsuv umožňují optimální přístupnost při údržbě a opravných pracech. V případě větších problémů s tiskárnou letenek může být celý vnitřek stroje rychle vyměněn. To ušetří spoudtu času při instalaci a údržbě.

Vyroba strojů-využití teleskopických výsuvů


Mohlo by Vás dále zaujmout: